Gjest piropa Skrevet 29. november 2006 #1 Skrevet 29. november 2006 http://images.google.com/imgres?imgurl=htt...6lr%3D%26sa%3DN noe lignende disse tenker jeg paa aa kjöpe!!
Gjest Skya Skrevet 29. november 2006 #4 Skrevet 29. november 2006 De var kjempefine. Hadde jeg mestret slike hæler så hadde jeg nok gått for sånne selv.
Gjest Gjesta Skrevet 29. november 2006 #5 Skrevet 29. november 2006 (endret) Fine sko! Men av en eller annen grunn liker jeg ikke spisse, smale sko som har et bittelite hull foran til stortåa og halve tåa ved siden av. Så jeg syns skoen hadde vært penere uten åpning foran. (Er noe med at tærne sjeldent ligger pent i sånne sko, de blir liksom most mot hverandre) Endret 29. november 2006 av Embla s
Gjest Perfekt biff Skrevet 29. november 2006 #6 Skrevet 29. november 2006 Jeg synes sånne sko er kjempefine. Men synes helen på akkurat de så litt "billige" ut. Synes det er finere med litt tykkere heler denne sesongen. Også foretrekker jeg at det er en litt tykkere tresåle (gjerne i brunt), og til det rette antrekket; at de er i lakk.
Gjest Kermit Skrevet 29. november 2006 #7 Skrevet 29. november 2006 (endret) Fine de der. Jeg kan ikke gå på slike hæler, men skoene var fine. Endret 29. november 2006 av Kermit
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå