kitekatt Skrevet 28. november 2006 #1 Skrevet 28. november 2006 Har en tendens til å få tetet porer (ormer, sorte prikker). Er på jakt etter en god foundation nå, men er engstelig for å gjøre huden værre. Er det slik at mineralfoundation ikke gjør problemet med uren hud værre? at jeg kan bruke det hver dag feks?
Lola83 Skrevet 28. november 2006 #2 Skrevet 28. november 2006 Ja, det KAN være bra for deg og bruke mineralfoundation. Jeg synes ikke det er noe fint men..foretrekker selv flytende foundation og pudder..men jeg har normal hud da. Jeg prøvde mineralfoundation fra ID en gang og syntes den så forferdelig kakete og blank ut.. Skal du prøve vil jeg råde deg til og bare påføre litt om gangen
Latee Skrevet 28. november 2006 #3 Skrevet 28. november 2006 Har selv I.D. foundation og er kjempefornøyd! Har blandingshud. Den ser helt naturlig ut og man føler ikke at man har sminke på. Merker også at huden min har forbedret seg (mindre porer/urenheter) siden jeg begynte med den
Gjest KATTAstrofe Skrevet 28. november 2006 #4 Skrevet 28. november 2006 Mineralfoundation regnes for å være veldig bra for huden generelt. Og kanskje spesielt for fetere hudtyper. Dersom du legger den riktig så blir den ikke "kakete" i det hele tatt. Svigermor kjøpte seg en i går etter å ha prøvd min. Hun syns den så så naturlig og flott ut, hun så rett og slett ikke at jeg hadde foundation på Jeg bruker forøvrig GloMinerals sin. Der kan man velge mellom mange forskjellige farger. Og jeg liker den pressede best, den er lettere å legge og griser mindre. Dessuten dekker den også mindre, for den løse er visstnok kvernet/malt en ekstra gang.
Dalila Skrevet 28. november 2006 #5 Skrevet 28. november 2006 Jeg har vært plaget med uren hud tidligere, men nå bruker jeg mineralsminke, og har blitt mye bedre. Jeg bruker den fra PureLuxe. Mange fine og naturlige farger, og overkommelig pris
SJP Skrevet 28. november 2006 #6 Skrevet 28. november 2006 Jeg har kjøpt foundation fra id, og merker at huden blir mye bedre av det. Eneste problemer er at jeg syns den dekker arrene litt lite. Så tenkte jeg skulle kjøpe dekkstift fra id. Noen som har prøvd den?
Gjest Saramia Skrevet 28. november 2006 #7 Skrevet 28. november 2006 Vil dette si at dere som bruker sånn mineralfoundation blir kvitt kvisene etter at dere begynte å bruke det i stedet for å ikke ha noe på? Eller betyr dette bare at dere ikke får flere enn dere hadde før dere begynte med den?
Chic' Wilma Skrevet 28. november 2006 #8 Skrevet 28. november 2006 Det betyr at vi har fått renere hud etter vi byttet ut flytende foundation med mineraler. Sannsynligvis har vi også fått penere hud da vi alltid er veldekket og solbeskyttet uten å pøse på med for mye fet og skadende solkrem
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå