Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Gjest Nattblomst
Skrevet

Hvor kjøper du innpakningspapir til julegavene?

Jeg kjøpte mitt på Ordning&Reda i dag. De hadde flere fine.

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Ikea, bokhandlere og andre steder som selger juleartikler.

Skrevet

Kjøper det litt overalt egentlig, men mest i bokhandler og sånt.

Skrevet

Kjøpte ti meter julepapir til 20 kr på Max i går. Sikkert ikke den beste kvaliteten, men det gjør heller ingenting.

Mønsteret var fint nok.

Skrevet

IKEA!

Og ja, jeg vet at noen syns man heller kunne pakket inn i dopapir(!) men til mitt bruk er IKEA-papirene mer en bra nok, fine er de også, har kjøpt ruller i gull og blank rødt. Noen pakker pakker jeg inn i god gammeldags gråpapir (kjøpt på posten) med hyssing rundt eller med bånd i sølv og rødt sammen (dobbeltbånd). Det blir ganske fint syns jeg. :)

(Jeg syns det er et poeng at papiret er pent, men jeg orker ikke bruke enorme ressurser på kunstferdig innpakning, jeg har vel ikke troen på at det er "verdt det" så og si: "å så pen pakke :rive, flerre: oi den var fin". ;)

Gjest Fruktfat
Skrevet

overalt hvor jeg finner fint papir! :) eller, bortsett fra matbutikken (og ikea, har jeg skjønt) for det er så dårlig.

får gjerne med meg papir når jeg kjøper julegaver også, liker best å pakke inn sjøl (eller bruker det på andre pakker).

Skrevet

Litt over alt, mest bokhandlere og SmartClub.

Skrevet

Jeg kjøpte to ruller på Panduro i går, men hvis det ikke rekker blir det nok bokhandelen på resten.

Skrevet

Jeg kjøpte mitt på Meny. Ti ruller håndlaget av bomull. :)

Skrevet

Ikea og bokhandlere.

Har endel papir fra før av også. Jeg samler. :ler:

miow: fin avatar ;)

Skrevet

Jeg kjøper grovpapir på Rimi, som jeg dekorerer med glitter eller klistremerker.

Skrevet

Har kjøpt på IKEA i år.

Det er nesten oppbrukt, og når jeg skulle kjøpe mer der i går var utvalget dårlig, og TOMT for det jeg kjøpte og var godt fornøyd med for noen uker siden :grine:

Skrevet

Litt her og der. Kommer an på om jeg finner et med fint mønster. Gidder ikke å jakte på luksuspapir. Det havner jo uansett i en haug på gulvet julaften.

Skrevet

som regel på ikea og plantasjen

Skrevet

Jeg har kjøpt litt på IKEA, ensfarget rødt. Det duger til myke pakker uten skarpe kanter/hjørner. Kjøpte også sølv og rødt bånd på IKEA.

Kjøpte en rull hvitt papir med nisser og GOD JUL trykk i sølv på en bokhandel.

Til sist har jeg gråpapir og hyssing til noen gaver.

Skrevet (endret)

Ikea, Lidl og så bruker jeg litt som jeg får med meg fra enkelte butikker. Har tenkt å få kjøpt litt gråpapir også og pakke inn med sløyfebånd og lage store røde til-og-fra hjerter :)

Endret av nostalgia

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...