Gjest Pax Skrevet 21. november 2006 #1 Skrevet 21. november 2006 Jeg er invitert i 30-årslag i helgen. Jeg kjenner ikke fyren så veldig godt, men vi har felles venner. Festen skal forgå på et utested. Noen tips til hva jeg kan gi, og hvor mye? (er blakk etter å ha betalt noen regninger nettopp, får ikke lønn før om 14 dager) Tenkte på en flaske vin, men det er jo kanskje en litt kjedelig presang? Gi meg noen tips. (nei, jeg skal ikke gi pepper)
Gjest Bellatrix Skrevet 21. november 2006 #2 Skrevet 21. november 2006 Vin går da bra om han liker det.
Gjest Pax Skrevet 21. november 2006 #3 Skrevet 21. november 2006 Vin går da bra om han liker det. ← En annen tanke som slo meg: Kan jeg gi han vin når festen er på et utested? Hva om utestedet slår seg vrange?
Gjest Bellatrix Skrevet 21. november 2006 #4 Skrevet 21. november 2006 Så lenge ikke vinen drikkes der vil jeg tro det skal gå greit, men man vet aldri.
Gjest mata Skrevet 21. november 2006 #5 Skrevet 21. november 2006 Grønn te ? Det er sunt og kanskje du blir invitert til en kopp te i høstmørket... Kjøp teen sammen med en boks og gjerne par tesiler f.eks på Kaffe og tehuset som ligger i Grensen i Oslo.
Gjest Pax Skrevet 21. november 2006 #6 Skrevet 21. november 2006 Jeg kjøpte en bok: Paulo Coelho, Zahir. Med byttelapp, seff.
Fremhevede innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå