Gjest Tigerjente Skrevet 17. november 2006 #1 Skrevet 17. november 2006 Noen som har sett noen fine julegardiner i år? Jeg har noen til kjøkkenet jeg egentlig ikke liker. Også tenkte jeg at jeg kunne jo kjøpe nye til kjøkken og stue, men jeg finner nesten ingenting jeg liker. Metervare går også greit.
lillesky Skrevet 17. november 2006 #2 Skrevet 17. november 2006 Kid har noen fine lyse gardiner med søte engler på. Jeg tror det er en til tråd her inne om julegardiner, så ta en titt der.
Gjest adnil Skrevet 18. november 2006 #3 Skrevet 18. november 2006 hei Princess butikkene har mange fine både i metervare og lift og vanlige gardiner,følger med reklamebla i her &nå denne uken tror jeg skal kjøpe mine der i år
Gjest adnil Skrevet 18. november 2006 #4 Skrevet 18. november 2006 hei Princess butikkene har mange fine både i metervare og lift og vanlige gardiner,følger med reklamebla i her &nå denne uken tror jeg skal kjøpe mine der i år
pusla Skrevet 18. november 2006 #5 Skrevet 18. november 2006 Jeg var innom Princess i dag og så på julegardinene, de hadde ganske bra utvalg ferdigsydde også.
kamela Skrevet 23. november 2006 #6 Skrevet 23. november 2006 Jeg kjøpte nye julegardiner i dag! Røde med hjerter og påskrift i gull. Innkjøpt på KID med 40 % (hadde med en liten bamesevenn, ellers hadde jeg bare fått 30 %), normalpris mener jeg var kr. 149 for et kort fag. Har tenkt på å kjøpe sånne til stua også, har lyst på nye der også
Gjest Tigerjente Skrevet 23. november 2006 #7 Skrevet 23. november 2006 Åh? Jeg var jo på KID i dag! Så de ikke, men så så jeg ikke etter de heller da. Skal kanskje innom i morgen også, så jeg får se etter da.
Gjest Gjesta Skrevet 24. november 2006 #8 Skrevet 24. november 2006 Jeg kjøpte nye julegardiner i dag! Røde med hjerter og påskrift i gull. Innkjøpt på KID med 40 % (hadde med en liten bamesevenn, ellers hadde jeg bare fått 30 %), normalpris mener jeg var kr. 149 for et kort fag. Har tenkt på å kjøpe sånne til stua også, har lyst på nye der også ← hva er en liten bamsevenn? :klø:
vackraflickan Skrevet 25. november 2006 #9 Skrevet 25. november 2006 Jeg har lyst på julegardiner, men må ha noen som er 3 m og det er det ike mange stedene de har. Jeg har vært på Åhlens, mens dem hadde ikke lange nok. Ikea hadde ingen julegardiner!!! Mulig de har fått det nå. *ønske* Noen som har sett det der? Evnt andre steder det finnes lange gardiner.
kamela Skrevet 25. november 2006 #10 Skrevet 25. november 2006 hva er en liten bamsevenn? :klø: ← He he, har du ikke sett reklamen? 30 % på alt denne uken, 40 % hvis du har med en venn. Så da ble en liten bamse med i veska og opp på disken så jeg fikk mine 40 % Jenta i butikken bare smilte.
Gjest Gjesta Skrevet 25. november 2006 #11 Skrevet 25. november 2006 He he, har du ikke sett reklamen? 30 % på alt denne uken, 40 % hvis du har med en venn. Så da ble en liten bamse med i veska og opp på disken så jeg fikk mine 40 % Jenta i butikken bare smilte. ← nei det har jeg ikke fått med meg
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå