Vannkvinne Skrevet 16. november 2006 #1 Skrevet 16. november 2006 Heisan! Har en mørkeblå jeans med oppbrett, som jeg har brukt en del i sommer. Er det fint å bruke denne sammen med støvletter nå på høsten/vinteren, eller synes dere det ser dumt ut??
aline Skrevet 16. november 2006 #2 Skrevet 16. november 2006 personlig synes jeg oppbrett er mer sommergreie, synes det ser litt snålt ut til støvletter på høst og vinter, men det er jo smak og behag.
Gjest Gjest Skrevet 16. november 2006 #3 Skrevet 16. november 2006 Jeg er så fornøyd med buksa, så synd å ikke få brukt den før til våren igjen..Hvis jeg tar ned oppbretten, så blir de for kort. Buksa er smal, kunne i og for seg ha den oppi støvlettene, men det er egentlig en mote som jeg ikke liker..
Vannkvinne Skrevet 16. november 2006 Forfatter #4 Skrevet 16. november 2006 Og gjesten er altså meg..
Gjest Gjest Skrevet 16. november 2006 #5 Skrevet 16. november 2006 Dont do it! Spar den til sommeren eller dra på ferie til varmere strøk!
Quirky Skrevet 16. november 2006 #6 Skrevet 16. november 2006 Jeans med oppbrett over støvletter ser, etter min mening, veldig "bli ny med Allers" ut.
Gjest Deception Skrevet 16. november 2006 #7 Skrevet 16. november 2006 Jeans med oppbrett over støvletter ser, etter min mening, veldig "bli ny med Allers" ut. ← Du sa det jeg tenkte. Kompletter looken med limegrønn, flagrende overdel, noen etniske smykker, og rødaktig hår i "morsom" frisyre, gjerne med et par malplasserte extensions i kontrastfarge, og voila!
Quirky Skrevet 16. november 2006 #8 Skrevet 16. november 2006 Du sa det jeg tenkte. Kompletter looken med limegrønn, flagrende overdel, noen etniske smykker, og rødaktig hår i "morsom" frisyre, gjerne med et par malplasserte extensions i kontrastfarge, og voila! ← Hva er det med Allers/kk og limegrønt?
aline Skrevet 16. november 2006 #9 Skrevet 16. november 2006 *fniser* .. har fått med meg det der ja...
Gjest Skya Skrevet 16. november 2006 #10 Skrevet 16. november 2006 Du sa det jeg tenkte. Kompletter looken med limegrønn, flagrende overdel, noen etniske smykker, og rødaktig hår i "morsom" frisyre, gjerne med et par malplasserte extensions i kontrastfarge, og voila! ← Dette er bildet jeg har i hodet og. Så til ts: jeg ville spart buksa til sommeren jeg.
Vannkvinne Skrevet 17. november 2006 Forfatter #11 Skrevet 17. november 2006 Takker for tipsene, får se om jeg følger deres råd, he,he.. Er rimelig klassisk i stilen, så jeg tror dere hadde sluppet å bli altfor kvalme..Men så er det jo selvsagt et poeng, når jeg har funnet en bukse til sommerbruk som jeg liker, så trenger jeg kanskje ikke å slite den ut på vinteren..
Gjest Gjest Skrevet 20. november 2006 #12 Skrevet 20. november 2006 Synes løsningen du selv nevner i innlegget ditt om å ha nedi støvlettene er en kjempefin ide, da vises det ikke at det er en kort bukse. Og om du ikke liker akkurat den varianten er det likevel verdt er forsøk foran speilet, ofte kan man forandre mening når man har prøvd noe selv..skjedde med meg hvertfall =)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå