mee mee Skrevet 12. november 2006 #1 Skrevet 12. november 2006 jeg har en acer maskin. syns batteriet er veldig dårlig. holder kanskje en time++. er det fordi jeg har behandlet det feil, eller er acer batteri dårlig? jeg har vell å og si kabelen og batteriet i hele tiden..
Gjest Snuske Skrevet 12. november 2006 #2 Skrevet 12. november 2006 jeg har vell å og si kabelen og batteriet i hele tiden.. ← Viss du skal ha batteriet til å vare lenge, så må du sørge for at du bruker det med jevne mellomrom slik at du får 'tømt' det og deretter ladet det på ny. Forøvrig så er det en fordel å ta batteriet ut når det ikke er i bruk ja.
Gjest Gjest Skrevet 13. november 2006 #3 Skrevet 13. november 2006 Har samme problemet, bare at maskina mi var 7-8 mnd når batterikapasiteten var på 3 min!
Karamba Skrevet 29. januar 2007 #5 Skrevet 29. januar 2007 Vi har nettopp kjøpt Acer laptop. Batteriet holder kun i 2 timer!! Hva er normalt?
Gjest Gitte Skrevet 29. januar 2007 #6 Skrevet 29. januar 2007 Vi har nettopp kjøpt Acer laptop. Batteriet holder kun i 2 timer!! Hva er normalt? ← Da er du nesten heldig hvis det varer i 2 timer.. Min acer holder i 30 minutter MAX! En litt dyrere dell-laptop vi har varer i opptil 6 timer...
Gjest niomi Skrevet 29. januar 2007 #7 Skrevet 29. januar 2007 Min Acer varer også i et par timer. Er visst helt vanlig med dårlig batterikapasitet på Acer.
mee mee Skrevet 29. januar 2007 Forfatter #8 Skrevet 29. januar 2007 min blir værre og værre.. varer nå max en time.. går det ann å bytte batteri til et bedre et?
Gjest Nedfall Skrevet 29. januar 2007 #9 Skrevet 29. januar 2007 Sånt er desverre ett problem på billige bærbare. Trenger ikke nødvendigvis være batteriet som er sjitdårlig, kan være strømforbruket som bare er for høyt. Legg ut 10-12.000 på en laptop med Pentium og minst mulig størrelse på skjerm (12-14"), så kommer det seg.. En bærbar som man konstant kjører på nettstrøm er ikke særlig mobil, syns jeg..
FantasDick Skrevet 1. februar 2007 #10 Skrevet 1. februar 2007 Min Acer hadde også drittdårlig batterikapasitet.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå