mee mee Skrevet 12. november 2006 #1 Skrevet 12. november 2006 der jeg skal flytte er det ikke internett. de hadde pratet med upc, og de sa at bygården var for gammel for å strøtte trådløst nett. er det mulig? er det neon andre måter/leverandører man kan kontakte?
Gjest Snuske Skrevet 12. november 2006 #2 Skrevet 12. november 2006 Ville kontaktet Telenor og hørt om det var mulig å legge inn ADSL. Så kan du jo heller sette opp et trådløst nett selv i leiligheten din.
punkyB Skrevet 12. november 2006 #3 Skrevet 12. november 2006 der jeg skal flytte er det ikke internett. de hadde pratet med upc, og de sa at bygården var for gammel for å strøtte trådløst nett. er det mulig? er det neon andre måter/leverandører man kan kontakte? ← Hos get (tidl. UPC) får du bredbånd via kabel - og det må være digitalt anlegg inn i huset. Sanns. er det analogt dit du skal flytte. Dvs. du kan ikke få bredbånd - og dermed ikke trådløst heller. Hos telenor feks. er det via telefon og der kan du få det om de har tlf.kabler i området.
mee mee Skrevet 13. november 2006 Forfatter #4 Skrevet 13. november 2006 takk for svar! skulle vist være en tlf kontakt en plass, må bare lete litt først
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå