Gjest Gjest Skrevet 6. november 2006 #1 Skrevet 6. november 2006 Hvordan gjør jeg når jeg skal kopiere en sang fra en cd over til Mediamonkey-biblioteket mitt? Altså ikke brenne på en plate, men bare legge den inn i biblioteket. Kan jeg gjøre dette fra Mediamonkey? CD brenner programmet jeg har vil bare brenne cd'er virker det som (men det er kanskje bare noe jeg ikke har skjønt hvordan skal gjøres da...)
Gjest Gjest Skrevet 7. november 2006 #2 Skrevet 7. november 2006 Ingen som vet dette? Kan vel heller si at det er det samme hvor sangen legger seg, bare jeg får den inn på harddisken. Fant ut at det vanligvis går an å gjøre i mediamonkey, men ikke i min gratisversjon.. Annen måte å gjøre det på?
FantasDick Skrevet 8. november 2006 #3 Skrevet 8. november 2006 Jeg aner ikke hva Mediamonkey er for noe, men står det ikke "ripping" eller "rip" noen steder? Da skal jo sangen legges inn..
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå