Gjest Gjest_trist_* Skrevet 2. november 2006 #1 Skrevet 2. november 2006 Etter 3 år gjorde kjæresten min det slutt. Grunnen var at han ikke følte annet enn vennskap for meg! Dette er 5 mnd siden og jeg er fortsatt like forelsket! 1 mnd etter at det ble slutt tok han kontakt med meg og inviterte meg med ut og det førte selvfølgelig til at jeg ble med han hjem og vi hadde sex! Sånn har det fortsatt med jevne mellomrom og jeg føler at jeg klamrer meg til et tomt hylster! Jeg gråter mine modige tårer minst en gang i uka! og er kjempelykkelig de få stundene vi har sammen! De er forresten ikke så få lenger! Det er som å pisse i buksa en kald vinterdag og jeg vet at det aldri kan bli oss to! Jeg klarer rett og slett ikke å si nei når han ringer og spør om vi skal finne på noe. Gå på kino etc. Spør jeg han om hjelp feks. til å skifte hjul så er han der med en gang! Jeg fikk baksmell på skatten og han tilbød seg å låne meg pengene! Han er altfor snill og jeg klarer ikke å få avstand til han! Heldig er den som har han som sin venn! Jeg kommer meg ikke videre og blir nå stående på stedet hvil! Vi har en avtale på lørdag, etter det skal jeg kutte han ut! Jeg plager meg selv jeg vet det for neste gang han kontakter meg er jeg myk som smør igjen! Er det bare jeg som er så svak? Egentlig så er jeg ikke det men....? Hva skjer? Hva bør jeg gjøre? Hvordan skal jeg klare å gjennomføre et "kutt" med han?
Bellanice Skrevet 2. november 2006 #2 Skrevet 2. november 2006 Hvorfor kan dere ikke bli sammen igjen? Han vil bare være venner og ha sex?
lingy Skrevet 2. november 2006 #3 Skrevet 2. november 2006 Etter 3 år gjorde kjæresten min det slutt. Grunnen var at han ikke følte annet enn vennskap for meg! Dette er 5 mnd siden og jeg er fortsatt like forelsket! 1 mnd etter at det ble slutt tok han kontakt med meg og inviterte meg med ut og det førte selvfølgelig til at jeg ble med han hjem og vi hadde sex! Sånn har det fortsatt med jevne mellomrom og jeg føler at jeg klamrer meg til et tomt hylster! Jeg gråter mine modige tårer minst en gang i uka! og er kjempelykkelig de få stundene vi har sammen! De er forresten ikke så få lenger! Det er som å pisse i buksa en kald vinterdag og jeg vet at det aldri kan bli oss to! Jeg klarer rett og slett ikke å si nei når han ringer og spør om vi skal finne på noe. Gå på kino etc. Spør jeg han om hjelp feks. til å skifte hjul så er han der med en gang! Jeg fikk baksmell på skatten og han tilbød seg å låne meg pengene! Han er altfor snill og jeg klarer ikke å få avstand til han! Heldig er den som har han som sin venn! Jeg kommer meg ikke videre og blir nå stående på stedet hvil! Vi har en avtale på lørdag, etter det skal jeg kutte han ut! Jeg plager meg selv jeg vet det for neste gang han kontakter meg er jeg myk som smør igjen! Er det bare jeg som er så svak? Egentlig så er jeg ikke det men....? Hva skjer? Hva bør jeg gjøre? Hvordan skal jeg klare å gjennomføre et "kutt" med han? ← Huff og huff! Så ufattelig pinsomt! Føler virkelig med deg!! Dette er det verste mønsteret du kan vikle deg inn i! Er du sikker på at han ikke vil prøve igjen? Er du sikker på at det aldri kan bli dere to igjen? For hvis du innerst inne vet det, er dette selvplaging. Og han er ikke så snill som det virker! Har vært der selv, og min anbefaling er å droppe avtalen på lørdag, treff istedet noen venninner og drikk dere drita og sipp! Kvelden derpå går dere ut på sjekkern! Tror han vet akkurat hva han driver på med! Etter et så langt forhold, er det vanskelig å gi slipp på en person! Hvis han virkelig ikke føler noe mer for deg enn vennskap, så hadde han nok sluppet taket på deg for lenge siden, men han er redd for at du skal finne noen andre og han har gitt slipp og deg, og mens han er alene har du funnet en annen. Vær sterk!Du kommer deg gjennom dette!
Gjest Gjest Skrevet 2. november 2006 #4 Skrevet 2. november 2006 Kutt han ut. Enkelt og greit (men selvsagt på samme tid; forferdelig vanskelig). Du må kutte alle former for kontakt med han - i det minste fram til du har kommet over han. Bruk tiden på å gjøre andre ting; dyrk hobbyer, vær sammen med vennene dine. Ikke fall flere ganger i den fella med at du stiller deg til hans disposisjon når han måtte finne det for godt å ha noen å varme seg på. Er fullstendig klar over at det ikke er lett, men det er nok den eneste måten å komme deg videre på. Lykke til!
AlmaCity Skrevet 2. november 2006 #5 Skrevet 2. november 2006 Akkurat sånn har jeg hatt det i over ett år nå!!! Og det er sånn enda...
Gjest Ferskvannsblekksprut Skrevet 2. november 2006 #6 Skrevet 2. november 2006 Her og Rettere sagt ett år og 7 måneder... følelsene er vekk da tror jeg, med mindre de ligger i dvale. Tenker ikke på han 24/7 mer, og har avvist han hele tiden nå i det siste og sagt "den dagen passer bedre" nå er jeg lei av lek og tull, men jeg har fortsatt lyst til å pule med han. Sukk. Kan vi ikke bare gifte oss?
AlmaCity Skrevet 2. november 2006 #7 Skrevet 2. november 2006 Jeg trodde også at jeg var over han nå. At jeg egentlig ikke hadde følelser for han mer...Men etter en litt lengre periode hvor han har ligget i bakhodet hele tiden tenker jeg igjen mye på han, til tross for at vi ikke har hatt mye kontakt i det siste. Faktisk har vi aldri hatt så lite kontakt før... Men er det ikke et uttrykk som sier "en gang slutt, alltid slutt"?
Gjest Gjest Skrevet 2. november 2006 #8 Skrevet 2. november 2006 Det er jævlig dårlig av han å bruke deg å ikke minst når det var han som gjorde det slutt med deg. Har han valgt å kutte deg ut så har han valgt å kutte deg ut. Hvorfor skal han få sex med deg når han føler for å tømme seg da??? Tenk!
Gjest Gjest_trist_* Skrevet 2. november 2006 #9 Skrevet 2. november 2006 Dere har rett alle sammen! Kjempefine råd og jeg har nok tenkt noe av det selv og lagt en plan for å kutte han ut, men jeg greier fint å ignorere planene for noen minutters lykke! Men nå er det slutt og jeg følger rådet fra lingy! Jeg drar på hyttetur med noen venninner i helgen! Har allerede sendt avgårde en sms og avlyst avtalen med han på lørdag! Det blir liksom litt forpliktende når jeg legger det ut her og dere følger med! Kanskje jeg skal skrive litt hver dag om hvordan jeg føler det og om jeg greier å kutte han ut! Jeg greier det ! Nå skal jeg greie det! Godt å vite at det ikke bare er jeg som har det slik! Samtidig så ønsker jeg ikke at noen behøver å oppleve det! Det er jo ikke akuratt verdens undergang men jeg føler at jeg lever på utsiden av meg selv! Klem til dere alle!
siebaeo Skrevet 2. november 2006 #10 Skrevet 2. november 2006 Dere har rett alle sammen! Kjempefine råd og jeg har nok tenkt noe av det selv og lagt en plan for å kutte han ut, men jeg greier fint å ignorere planene for noen minutters lykke! Men nå er det slutt og jeg følger rådet fra lingy! Jeg drar på hyttetur med noen venninner i helgen! Har allerede sendt avgårde en sms og avlyst avtalen med han på lørdag! Det blir liksom litt forpliktende når jeg legger det ut her og dere følger med! Kanskje jeg skal skrive litt hver dag om hvordan jeg føler det og om jeg greier å kutte han ut! Jeg greier det ! Nå skal jeg greie det! Godt å vite at det ikke bare er jeg som har det slik! Samtidig så ønsker jeg ikke at noen behøver å oppleve det! Det er jo ikke akuratt verdens undergang men jeg føler at jeg lever på utsiden av meg selv! Klem til dere alle! ← Heia deg!! Du er flink synes jeg! Håper du klarer å fortsette med det. Du er nok ikke alene om denne situasjonen nei.. Jeg er helt håpløs og henger her og dingler som en idiot. Men nå har jeg avtalt date med en annen og krysser fingrene for at jeg da blir distrahert nok til å slippe taket!!
Gjest Gjest_trist_* Skrevet 2. november 2006 #11 Skrevet 2. november 2006 Så spennende med ny date! Håper du blir skikkelig forelsket og at daten din blir skikkelig forelsket i deg! Lykke til!
AlmaCity Skrevet 3. november 2006 #12 Skrevet 3. november 2006 Jeg dro på date og savnet eksen bare enda mer...Ikke forvent at det løser noe... Ikke for å være deprimerende, bare en erfaring jeg har gjort meg
siebaeo Skrevet 3. november 2006 #13 Skrevet 3. november 2006 Så spennende med ny date! Håper du blir skikkelig forelsket og at daten din blir skikkelig forelsket i deg! Lykke til! ← Takk! Er litt spent. Har truffet han noen ganger før og synes han er litt spennende. krysser fingrene. hihi Jeg dro på date og savnet eksen bare enda mer...Ikke forvent at det løser noe... Ikke for å være deprimerende, bare en erfaring jeg har gjort meg ← Huff, jeg får håpe det hjelper litt i alle fall. Er litt redd du kan ha rett. Men jeg skal gi det en sjanse i alle fall Hadde vært deilig å kommet seg videre!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå