Gjest Gjest_bergenser_* Skrevet 31. oktober 2006 #1 Skrevet 31. oktober 2006 Mange flotte støvletter på alle damer nå for tiden, men er det mange som bruker det hjemme i kosekrokene? Hvilke typer brukes evnt. Har lårhøye svarte lakkstøvletter og de er jo bare helt knall.
Gjest Gjest Skrevet 31. oktober 2006 #2 Skrevet 31. oktober 2006 Støvletter er bra! Jeg bruker det vel ikke så ofte i kosekroken som jeg skulle ønske, men.. Lårhøye, svarte lakkstøvletter har jeg lenge siklet på - må vel gå til anskaffelse av et par snart. Ellers sikler jeg på disse og disse hos Manillusion. Der har de mye fint!
Fiol Skrevet 31. oktober 2006 #3 Skrevet 31. oktober 2006 Hmm, det skal vel gå ann å gå i støvelettene og? De der synes jeg var litt høye ^^ men sikkert sexy om man greier å gå i det da..
Fiol Skrevet 31. oktober 2006 #4 Skrevet 31. oktober 2006 Og nei, jeg mente ikke gå med ute, men hjemme i kosekroken. Man skal jo bevege seg der å..
FantasDick Skrevet 1. november 2006 #5 Skrevet 1. november 2006 Hmm, det skal vel gå ann å gå i støvelettene og? De der synes jeg var litt høye ^^ men sikkert sexy om man greier å gå i det da.. ← De er jo bare ca. 15 cm høye, og det er ikke noe problem å gå med!
Zeth_B Skrevet 10. november 2006 #6 Skrevet 10. november 2006 De er jo bare ca. 15 cm høye, og det er ikke noe problem å gå med! ← Nja... Det er ikke lett, men absolutt mulig! (Nå er jeg mann, og burde kanskje ikke vite dette, men det gjør jeg).
Gjest HerSubmissive Skrevet 10. november 2006 #7 Skrevet 10. november 2006 Nja... Det er ikke lett, men absolutt mulig! (Nå er jeg mann, og burde kanskje ikke vite dette, men det gjør jeg). ← Jeg har og, (smertefullt), oppdaget at 15 cm. er i høyeste laget, og vil påstå at å bli sendt på butikken med 8-10 cm. er absolutt ille nok. (som straff...)
helene_l Skrevet 10. november 2006 #8 Skrevet 10. november 2006 Jeg har og, (smertefullt), oppdaget at 15 cm. er i høyeste laget, og vil påstå at å bli sendt på butikken med 8-10 cm. er absolutt ille nok. (som straff...) ← Hva mener du med straff?
Gjest HerSubmissive Skrevet 10. november 2006 #9 Skrevet 10. november 2006 Hva mener du med straff? ← Vi praktiserer S/M, og av og til morer min kjære seg med å "tvinge" meg til å ha på høye hæler. (Hun får ingen høylytte protester fra min side...). Gjerne i forbindelse med en handletur på butikken... Jeg bør kanskje legge til at dette er noe vi begge liker, og selv om et samliv krydret med S/M kan virke spesielt på enkelte, så har vi det fantastisk.
Gjest Bootgirl Skrevet 10. november 2006 #10 Skrevet 10. november 2006 I dag bestilte jeg disse. Nå er det bare å vente tålmodig på posten!
helene_l Skrevet 11. november 2006 #11 Skrevet 11. november 2006 I dag bestilte jeg disse. Nå er det bare å vente tålmodig på posten! ← Utrolig kule støvletter!!! Hvor har du kjøpt dem?
FantasDick Skrevet 11. november 2006 #12 Skrevet 11. november 2006 I dag bestilte jeg disse. Nå er det bare å vente tålmodig på posten! ← Ooh.. Nice! Enjoy!
Fremhevede innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå