Gå til innhold

Gulvfliser


Anbefalte innlegg

Skrevet

Hei!

Jeg må ta en avgjørelse vedr. fliser i vindfanget vårt i morgen. Har utsatt det i det uendelige fordi jeg har vært så usikker på farge.

I den tilstøtende gangen og resten av første etage for øvrig har vi lagt en mørk brun parkett (beiset bøk). Det er litt rødskjær i parketten, men ikke på langt nær så mye som i merbau. Ellers består veggene i vindfanget av lys kremfarget panel.

Stilen for øvrig i huset er en blanding av firkantede moderne møbler mot lysekroner og stormønstrede "glamtapeter" på enkelte fonnvegger og detaljer fra 1800-tallet ellers i husets arkitektur.

Noen som kan hjelpe?

Skrevet

Det blir jo en smakssak, vet ikke hva du liker, men jeg er veldig fornøyd med vårt valg i entreen. De er kjøpt på Megaflis. Heter "You pepper" i 30x60 og ser ut som skifer.

Har fått mye positive tilbakemeldinger på disse.

Lykke til med valget :)

Skrevet

Det jeg egentlig lurer er om det er grått jeg må velge. Synes det er litt kjedelig, men det er kanskje det som blir finest til brunt???

Skrevet

Jeg har hørt at litt spraglete terrecottafarge er det lureste i vindfang fordi "skitten" ikke synes så godt på dem.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...