Gjest Gjesta Skrevet 28. oktober 2006 #1 Skrevet 28. oktober 2006 Hei fashionistas! Jeg har litt lyst på slike ankelstøvletter, men har ikke så lyst til å bestille over nettet pga ventetid, toll og evt stress med størrelser. Noen som har sett liknende i butikker? Har trålt gjennom stavanger nå, men skal til bergen neste uke. Kan godt være noen med mer detaljer eller rynker og slikt på (og gjerne knallrøde, til nøds svarte), det viktige er at de ikke er fløyel, at de har lav hæl og ikke altfor spiss tupp. Sukk.. ser alltid for meg sko i hodet mitt, da er det jo helt umulig å finne dem. Og dersom jeg nå ender opp med å kaste inn håndkleet og bestille fra asos, så lurer jeg på om noen tilfeldigvis vet om skoene deres er små eller store i størrelsen.. jeg bruker både 39 og 40 alt ettersom. Og - ikke minst - hvor lang tid tar det sånn ca? De blir jo stoppet i tollen og hele pakken regner jeg med.
Gjest Gjest Skrevet 28. oktober 2006 #2 Skrevet 28. oktober 2006 Har sett masse ankelstøvletter i butikkene i høst! Angående Asos så har jeg lest at de har små skostørrelser. Så hvis du bruker 39/40 bør du nok bestille 40 for sikkerhets skyld!
Gjest Gjesta Skrevet 28. oktober 2006 #3 Skrevet 28. oktober 2006 Har sett masse ankelstøvletter i butikkene i høst! Angående Asos så har jeg lest at de har små skostørrelser. Så hvis du bruker 39/40 bør du nok bestille 40 for sikkerhets skyld! ← Takk for svar! Ja, det er fullt av dem i butikkene. Bare ikke akkurat nøyaktig de jeg vil ha Er veldig høy, så jeg må holde meg unna alt med hæler.. (trust me - jeg ser freaky ut da). Og så liker jeg ikke spisse sko, for siden jeg bruker sånn halvveis stor str fra før, så blir jo føttene mine en meter lange med slike. Og så har jeg litt sånn rocka stil (som motebladene ynder å kalle det), så de må ikke være altfor fine/damete. Dessuten blir det mye jeans og sort skinnjakke på høsten, så jeg vil ha noen litt skrikende sko som gjør hele antrekket (les: ikke anonyme/kjedelige). Puh.. det skal ikke være lett å finne sko nei
Gjest Gjest Skrevet 28. oktober 2006 #4 Skrevet 28. oktober 2006 Leveransetiden fra Asos er ca 5 arbeidsdager. Frakten er ganske rimelig. 65-80 kr oftest. Hvis man bestiller for over 200 kr må man nok betale moms ja...
Annabell Skrevet 28. oktober 2006 #5 Skrevet 28. oktober 2006 Jeg venter på levering fra asos nå og det virker som det går tregt hos de nå. Pakken er ennå ikke sendt og varene ble bestilt for nesten en uke siden. Det står noe om problemer med leveringene på asos.com. Forresten så skoene fine ut
Fashion.Faux.Pas Skrevet 28. oktober 2006 #6 Skrevet 28. oktober 2006 Har også tenkt å bestille fra ASOS, så fint at dere sa det der om størrelser.... tilbake til spm; jeg har sett støvletter á la denne mange steder i høst. Bianco hadde for en stund siden nesten maken, bare litt høyere hæl.
Gjest Borghild Skrevet 29. oktober 2006 #7 Skrevet 29. oktober 2006 Fy faen så stygge! Det er noe av det mest øgly bøgly jeg har sett! Fysj!
Gjest Gjest Skrevet 29. oktober 2006 #8 Skrevet 29. oktober 2006 Fy faen så stygge! Det er noe av det mest øgly bøgly jeg har sett! Fysj! ← Lille forumtroll!
Gjest Gjesta Skrevet 29. oktober 2006 #9 Skrevet 29. oktober 2006 Fy faen så stygge! Det er noe av det mest øgly bøgly jeg har sett! Fysj! ← Hehe.. bra du slipper å gå med dem da Takk for tips alle dere andre! Frakten ble fryktelig dyr på Asos, så jeg får vel tråle skobutikker i morgen. Skal sjekke ut Bianco, litt hæl kan jeg jo ha. Bare synd at alle gutta blir lavere enn meg da, stakkars
Gjest Gjest Skrevet 29. oktober 2006 #10 Skrevet 29. oktober 2006 litt off topic..blir varene du bestiller levert på postkontoret?? hvis ikke hvor da???
Gjest Gjest Skrevet 30. oktober 2006 #11 Skrevet 30. oktober 2006 litt off topic..blir varene du bestiller levert på postkontoret?? hvis ikke hvor da??? ← dytt, dytt*
Gjest Gjest Skrevet 30. oktober 2006 #12 Skrevet 30. oktober 2006 litt off topic..blir varene du bestiller levert på postkontoret?? hvis ikke hvor da??? ← Jeg tror jeg leste på bloggen til Engla at hun hadde fått sine pakker levert på døren. Litt dumt hvis man er på jobb/skolen på dagtid.
Gjest Gjest Skrevet 30. oktober 2006 #13 Skrevet 30. oktober 2006 Hehe.. bra du slipper å gå med dem da Takk for tips alle dere andre! Frakten ble fryktelig dyr på Asos, så jeg får vel tråle skobutikker i morgen. Skal sjekke ut Bianco, litt hæl kan jeg jo ha. Bare synd at alle gutta blir lavere enn meg da, stakkars ← Hvor mye måtte du ut med i frakt? Det står 70-80kr over her, men det varierer kanskje etter hva man skal ha.
Gjest Gjesta Skrevet 31. oktober 2006 #14 Skrevet 31. oktober 2006 (endret) Hvor mye måtte du ut med i frakt? Det står 70-80kr over her, men det varierer kanskje etter hva man skal ha. ← Jeg får opp £34.95 i frakt, altså over 400 kr.. blir litt mye det, særlig når skoene kun er verdt £30. Også skal man jo ha moms og toll og greier oppå disse £64.95 igjen! Jeg har forresten fått alle mine asos-pakker i postkassen, synes å huske at man kan velge dette når man bestiller. Endret 31. oktober 2006 av evilLyn
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå