Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Jeg skal på jobb natt til mandag. Det vil si den natta klokka skal stilles tilbake. Må jeg da være 1 time lengre på jobb? For jeg betalt for den tima?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Nei, du jobber som vanlig. Klokka stilles natt til søndag (ikke natt til mandag) og har ingen innvirkning på nattevakten din.

Skrevet

Jeg jobba natt en natt da klokka skulle stilles tilbake. Jeg måtte jobbe en time ekstra uten å få betalt.

Skrevet

Der jeg har jobbet tidligere har de prøvd å få det til slik at de som jobber når klokken skal stilles tilbake,også jobber den helgen det skal stilles frem. For da jobber de likt antall timer uansett,og taper ikke penger(de får betalt for "vanlig" vakt begge gangene) Her jeg jobber nå,skriver de di timene de har jobbet! Så det blir en time ekstra i natt,men en time mindre den natten klokken skal stilles frem)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...