Gå til innhold

bryllupsnatt i haugesund?!


Fremhevede innlegg

Gjest snartmintur!
Skrevet

er det noen som har peiling på bra hoteller / overnatting i haugesund eller i nærheten? vi vil helst feire bryllupsnatten vår helt for oss selv, ikke hjemme :wink: , men siden jeg kommer derfra, har jeg naturlignok ikke "hengt" så mye på hotellene... :roll: får man spesialtilbud siden man er brudepar?

klem fra meg!:tunge1:

Videoannonse
Annonse
Gjest Anne_Karin
Skrevet

Jeg ville ha valgt enten Rica Maritim eller Radisson SAS Park hotellet.

Det er vel de to det står om når det gjelder litt finere standard.....

Anne Karin som har jobbet på Rica! 8)

Skrevet

Rica Park er vel relativt nyoppusset, mens Rica Maritims beliggenhet ved Smedasundet kanskje ville ha vært mest forlokkende på meg, om jeg skulle ha valgt!

Skrevet

Rica Maritim har jeg hørt mye bra om! Både når det gjelder standard og service. Og så ligger det jo flott til da...! :D

Gjest Anonymous
Skrevet

Rica Maritim er vel og bra, men det er jammen meg dyrt.

Ta heller turen nordover på kaien, til dere kommer til Amanda Home Hotel. Bedre service og kortere vei til byens attraksjoner, og spisestedet Egon er å anbefale. Det ligger 1 min. gange fra hotellet.

Lykke til med valget!

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...