Snuppen Skrevet 21. oktober 2006 #1 Skrevet 21. oktober 2006 Hei,er det noen der ute i verden som kan noe om hekling..har så lyst å begynne!.. vet dere om noe forklaring/oppskrifter på nett hvor man kan lære dette?
Gjest Dingo Skrevet 21. oktober 2006 #2 Skrevet 21. oktober 2006 http://www.ifi.uio.no/info-design/projects...210/masker.html her finner du de forskjellige maskene. Lykke til!
aimee Skrevet 21. oktober 2006 #3 Skrevet 21. oktober 2006 Hei! Jeg også har tenkt litt på dette med hekling, det ser så fiffig ut å kunne! Jeg fikk et greit tips av en venninne av meg, å kjøpe et hekle-oppskriftsblad. Det får du i enkelte matbutikker med bra utvalg, og garnbuttikker selvfølgelig. Bakerst i de bladene står det veldig greit forklart om hvordan man går fram med pinne og masker og mønster og alt det der. Jeg tenkte å kjøpe et sånt blad
Snuppen Skrevet 22. oktober 2006 Forfatter #4 Skrevet 22. oktober 2006 Åh,tusen takk skal dere begge to ha! kanskje d blir noen julegaver:p hihi..
Gjest Gjest Skrevet 22. oktober 2006 #5 Skrevet 22. oktober 2006 Hekling er gøy! Begynn på små arbeider så du du blir litt dreven og ikke gir oppp med en gang..
aimee Skrevet 22. oktober 2006 #6 Skrevet 22. oktober 2006 Hmm.. Nå fikk jeg skikkelig lyst til å begynne jeg og! I morgen skal jeg jaggu kjøpe meg et sånt blad. Lykke til - få høre hvordan det går da!
aimee Skrevet 22. oktober 2006 #7 Skrevet 22. oktober 2006 Hekling er gøy! Begynn på små arbeider så du du blir litt dreven og ikke gir oppp med en gang.. ← Oj huff, nå kom jeg akkurat på den heklegrytekluten som jeg holdt på med fra 1990-96. Den ble aldri ferdig. Og hvor er den nå? :klø:
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå