Gjest minnimy ii Skrevet 5. oktober 2006 #1 Skrevet 5. oktober 2006 sikkert teit,men jeg er ikke inne på alle de utlandske sidene,men har lest mange av dere få masse billig såå skal se etter ting som jeg kan bestille til bryllup via ebay (hvis det er noe) men vet ikke om det er riktig side, er det auksjon side lik netthandel? må vi registrere oss? hvordan er det med betaling? håper på svar
Gjest Gjest Skrevet 5. oktober 2006 #2 Skrevet 5. oktober 2006 På Ebay kan du både by på auksjoner og få tak i "kjøp nå" ting. Du må registrere deg på Ebay og fortrinnsvis også på PayPal. Betaling: Mitt råd er at du, så langt det er mulig, betaler med PayPal fordi du da står sterkere dersom det skulle skje noe. Ebay anbefaler at man ikke benytter tjenester som Money Order, Western Union og ikke minst IKKE sender cash i posten. Forsikre deg om evt. frakt FØR du byr. Selgere kan i praksis ta den summen de vil for frakt, så dersom frakten ikke står i auksjonsteksten bør du spørre før du byr slik at du slipper ubehagelige overraskelser når fakturaen kommer.
Gjest Gjest Skrevet 6. oktober 2006 #4 Skrevet 6. oktober 2006 Bare hyggelig. Bare spør dersom det er mer du lurer på. Jeg elsker å få folk hekta på Ebay.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå