Gjest Gjest Skrevet 5. oktober 2006 #1 Skrevet 5. oktober 2006 Man flørter gjerne, og der er en interesse fra begges side. Til slutt ender den ene opp med å ville noe mer enn den andre. Har du opplevd at den andre etterhvert "snur på flisen"?
Gjest niomi Skrevet 5. oktober 2006 #2 Skrevet 5. oktober 2006 Nei. Er ikke forelskelsen der, kommer den neppe, heller. Det er derfor fucking good friends som regel aldri funker - for den ene parten er dette et supert arrangement, mens den andre etterhvert faller.
Ulva Skrevet 5. oktober 2006 #3 Skrevet 5. oktober 2006 og eg e alltid den som faller og da e noe dritt!!
Gjest Gjest Skrevet 5. oktober 2006 #4 Skrevet 5. oktober 2006 Vanskelig å svare på. Den som prøver kan kansje gå lei eller til slutt glemme hva det var som var så spesielt om det aldri kommer noen respons. Andre ganger går det kansje aldri over.
Gjest Gjest Skrevet 6. oktober 2006 #5 Skrevet 6. oktober 2006 Jeg brukte nesten 1 år på få h*n jeg liker til å falle for meg Tips: Hard2Get Nytter seff ikke å være hard2get uten å ha fått h*n litt på kroken, men å opprette et godt vennskap er da ikke så vanskelig. Etter en stund leker man litt overlegen etter hvert.. Det som skjedde med meg var at h*n visste jeg likte h*n, men etter en stund kunne det virke som følelsene dabbet litt av (les: hard2get) (noe som på en måte stemte også) H*n ble da litt mer interessert fordi nå var jeg jo ikke noe h*n kunne leke med
Gjest beekeeper Skrevet 6. oktober 2006 #6 Skrevet 6. oktober 2006 Jeg brukte nesten 1 år på få h*n jeg liker til å falle for meg Tips: Hard2Get Nytter seff ikke å være hard2get uten å ha fått h*n litt på kroken, men å opprette et godt vennskap er da ikke så vanskelig. Etter en stund leker man litt overlegen etter hvert.. Det som skjedde med meg var at h*n visste jeg likte h*n, men etter en stund kunne det virke som følelsene dabbet litt av (les: hard2get) (noe som på en måte stemte også) H*n ble da litt mer interessert fordi nå var jeg jo ikke noe h*n kunne leke med ← Herregud, hva i all verden er vitsen med det??
*melis* Skrevet 6. oktober 2006 #7 Skrevet 6. oktober 2006 Herregud, hva i all verden er vitsen med det?? ← Det kan du si. Men jeg tror nok at det kan være noe i det. Det sies jo at det ligger i menneskers natur å strebe etter det uoppnålige. Har merket det samme selv, både når jeg har vært på den ene og den andre siden. Selv om det kan virke som en barnslig lek, så kan det nok av og til være psykologisk effektivt
Gjest Gjesta Skrevet 6. oktober 2006 #8 Skrevet 6. oktober 2006 Vel, min erfaring på dette området er at de som spiller hard to get kanskje får den andre mer interessert der og da, men at det går over når ting faller på plass igjen. Er man ikke spesielt forelska i utgangspunktet blir man ikke dypt forelska selv om personen vekker nysgjerrighet og jaktinnstinkt. Så med mindre du tenker å stadig vekk være litt hard to get, er dette en dårlig strategi i lengden. Trur eg
Gjest beekeeper Skrevet 6. oktober 2006 #9 Skrevet 6. oktober 2006 Jeg synes det blir så komplisert jeg. Liker man hverandre, så liker man hverandre. Ferdig med det. Kanskje jeg tenker mer som en gutt?
Gjest Gjest Skrevet 6. oktober 2006 #10 Skrevet 6. oktober 2006 Jeg brukte nesten 1 år på få h*n jeg liker til å falle for meg Tips: Hard2Get Nytter seff ikke å være hard2get uten å ha fått h*n litt på kroken, men å opprette et godt vennskap er da ikke så vanskelig. Etter en stund leker man litt overlegen etter hvert.. Det som skjedde med meg var at h*n visste jeg likte h*n, men etter en stund kunne det virke som følelsene dabbet litt av (les: hard2get) (noe som på en måte stemte også) H*n ble da litt mer interessert fordi nå var jeg jo ikke noe h*n kunne leke med ← Men hva gjør du når alt du vil er å få være med h*n, og når du har sagt alt hva du kan for å få den andre til å forstå (selv om du vet det aldri lar seg forklare) hvor mye den betyr for en. At det er den mest fantastiske personen du noen gang har møtt og at du ønsker mer enn noe annet, å få være med *. Når du vet du har mye mer på hjertet, men til slutt blir redd det skal bli for mye. Så du prøver noe du ikke har prøvd før. Du tier, du toner det ned, du prøver.. Du får små kjærlighetsærkæringer, men like fort som de kom, forsvinner de og alt som er igjen er den sterkeste lyden som finnes. Stillheten. Jeg ville gjort hva som helst - hva som helst for *
Gjest Gjest Skrevet 7. oktober 2006 #11 Skrevet 7. oktober 2006 (jeg er den med hard2get tipset) Regner med siste gjest er TS? Det du beskriver er jo reelt, men om du oppfører deg slik overfor * virker du nok en smule desperat. Jeg har egentlig ikke flere råd å komme med. Jeg kan "trøste" deg med at for meg ble det en lang periode med frustrasjon, kjærlighetssorg, konsentrasjonsvansker, you name it.. Det er utrolig hvor mange vennskap mellom gutter og jenter som har endt opp i forhold. Det ser man jo også i en annen tråd her på KG, at vennskap mellom gutter og jenter ikke fungerer (for de fleste) Håper det ordner seg for deg Men det skal også nevnest at det var en liten gnist mellom oss nesten fra starten av, kanskje noe à la de små kjærlighetsærkæringene du får. Hvis ikke det ordner seg, finnes det flere fisker i havet Tro meg, jeg har gitt opp andre som jeg trodde jeg aldri skulle komme over!
Gjest Gjest Skrevet 7. oktober 2006 #12 Skrevet 7. oktober 2006 Nei jeg er ikke ts men det er vel fler av oss som savner han
Gjest Gjest Skrevet 7. oktober 2006 #13 Skrevet 7. oktober 2006 jeg er TS har aldri uttrykt kjærlighetsærkleringer i det hele tatt. hr bare vært seksuelt, og sånne generelle type du er hyggelig osv. vi har sex. jeg vet at man ikke skal buse ut med i love you pliiiiis elsk meg. det er da håpløst.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå