Gå til innhold

Hva slags mat har du vanskeligheter med å holde deg unna?


Hva slags mat/godteri klarer du ikke holde deg unna?  

  1. 1. Hva slags mat/godteri klarer du ikke holde deg unna?

    • Pizza, potetgull, kjeks, nøtter, småkaker osv
      5
    • Sjokolade, brus, smågodt, iskrem, kakao
      17


Anbefalte innlegg

Gjest ¤_Fairytale_¤
Skrevet

Hva er dere svake for?

Selv er jeg svak for drops og lakris... Noe helt sjukt også.

Så, fortell meg hva dere ikke klarer å holde dere unna.. :blunke:

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Huff.. fant noe i begge alternativene dine jeg :oops: !

Jeg har problemer med å motstå iskrem og kaker.

Kan spise enorme mengder med is uten å få nok :D .

Men jeg vet jo at de som er glad i søtt er snille mennesker da...

Det er riktignok ikke sååå ofte jeg spiser is og kaker.

Men har man det først i huset, så forsvinner det ganske fort.

Gjest Zalomine
Skrevet

Potetgull definitivt, og sjokolade. Så hvordan skal jeg kunne velge mellom de to alternativa, når mitt svar er en fra hver kategori?

Spiser med glede det meste du nevner (ikke nøtter), men det er disse to jeg ikke klarer la ligge i fred om de er tilgjengelige.

Skrevet

Er definitivt svak for sjokolade.

Det er min last her i livet :roll:

Skrevet

Er svak for alle de jeg..bortsett fra nøtter :ler:

..slutter først den dagen jeg må.. altså pga helse,og vekt.

Tillater ikke meg selv å bli feit for noe man faktsik ikke MÅ ha..

Skrevet

Åja! Salt lakris har jeg alltid vært vill etter. Har vært flink nå i 2003, og håper å holde godtenivået på et heller (anstendig) lavt nivå framover.

Skrevet

Salt lakris og popcorn blir jeg nok aldri lei... :ler:

Visse sorter potetgull er også vanskelig å styre unna... :roll:

Skrevet

jeg er glad i en del av det du skrev, men jeg klarer meg vel uten en stund. men på sommern er is, jordbær og vannmelon liksom helt livsviktig. ellers er jeg glad i pizza og taco, men det kommer ann på hva slags pizza. er ikke hekta på gradiosa f eks.

ellers så er ostegratinerte quadillas nam nam, men det tar så lang tid og lage. prøver og holde meg litt unna godis, så jeg prøver og ikke tenke etter hva jeg liker best der hehe.

  • 2 uker senere...
Gjest Anonymous
Skrevet

Is!! Setter glatt til livs en liter når jeg først er i gang. Ellers er sjokolade (selvfølgelig) utrolig godt!

Skrevet

Min stor last her i livet er potetgull. Jeg er gal etter potetgull!! Skulle prøve å gå ned noen kilo jeg (etter jul) men potetgull er nesten umulig å holde seg unna.

Skrevet

Sjokolade! For noen år siden var jeg mer variert i mine laster, men nå er det definitivt sjokolade som frister mest. Begrenser meg stort sett til lørdager da, hvis ikke jeg skal på kino eller noe sånt. Må alltid ha godtepose på kino.

Og i dag ER det lørdag - nam nam!

Skrevet

Aner ikke. Jeg har aldri forsøkt å holde meg borte fra noe som helst.

Gjest Étoile
Skrevet

Definitvt sjokolade! Et liv helt uten sjokolade hadde vært trist det.... Har dere forresten sett filmen? NAM.... til å bli gal av.... :)

Skrevet

Hvis jeg måtte velge kun 1 ting så måtte det definitivt være sjokolade. Hvorfor i all verden skal det være så fetene? Irriterende. Ellers kan jeg veldig godt like potetgull også og ja takk til is og pizza også. I min drømmeverden legger man ikke på seg at dette :rodme:

Jennifer

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...