Gjest Gjest Skrevet 1. oktober 2006 #1 Skrevet 1. oktober 2006 Jeg klarer ikke å finne ut hvem som synger sangen som inneholder en strofe med "Jaffa-appelsiner".. Det er det eneste jeg husker av teksten! Jeg trodde det var Leif og Kompisane, men har ikke funnet den blant deres sanger. Det er i alle fall en dialekt fra sør(-vest)landet et sted. Noen som kan hjelpe? Sandee.
Gjest synseren Skrevet 1. oktober 2006 #2 Skrevet 1. oktober 2006 Det er sangen til Leif og kompisane det. Husker desverre ikke hva sangen heter.
Gjest Gjest Skrevet 1. oktober 2006 #3 Skrevet 1. oktober 2006 (endret) Supert, søkte på nettet igjen på Leif og kompisane, og der dukket jaggu sangen opp fra intet! Minste mors bikini, jeg har trodd de sang Minstemåls bikini..? Takk for hjelpa i alle fall! Endret 9. oktober 2006 av orakel
orakel Skrevet 9. oktober 2006 #4 Skrevet 9. oktober 2006 Tråden er ryddet. Reglene. Det er forbudt å komme med informasjon som kan lede til piratvirksomhet. Det er også forbudt å stille spørsmål som vil føre til informasjon som kan føre til piratvirksomhet, som f.eks. spørsmål etter CD-keys, no-CD-cracks og hvor man kan laste ned warez. Dette omfatter også spørsmål om hvordan bruke warez du har lastet ned fra nettet, samt diskusjoner om piratkopier og dets innhold. Orakel - mod.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå