*Butterfly* Skrevet 1. oktober 2006 #2 Skrevet 1. oktober 2006 (endret) Nå når "Skal vi danse?" går på Tv2, blir det ikke Cæsar på fredager. Tror det kommer tilbake når "Skal vi danse?" er ferdig. TROR jeg altså.. Endret 1. oktober 2006 av *Butterfly*
Gjest Gjest Skrevet 1. oktober 2006 #3 Skrevet 1. oktober 2006 Tåpelig! TV2 kunne ha latt Skal vi danse begynne senere! Mange gleder seg til Hotel Cæsar!
*Butterfly* Skrevet 1. oktober 2006 #4 Skrevet 1. oktober 2006 De klarte jo fint å sende begge deler forrige sesong, så synes det er litt rart igrunn. Men kanskje det kun er sånn nå i begynnelsen? Er jo mange par som skal danse, noe som da tar lenger tid. Kanskje de begynner med Hotel Cæsar igjen når det er færre par igjen og at de rekker det ved å begynne klokka åtte. Når det var mange med i Idol for eksempel, sendte de jo også en sending som varte 1,5 time om jeg ikke tar veldig feil.
Cilla Skrevet 1. oktober 2006 #5 Skrevet 1. oktober 2006 Forrige runde av skal vi danse varte ihvertfall alle programmene i 1,5 time. De klarte å draaaaa det ut til og med med bare 2 par igjen
*Butterfly* Skrevet 1. oktober 2006 #6 Skrevet 1. oktober 2006 Forrige runde av skal vi danse varte ihvertfall alle programmene i 1,5 time. De klarte å draaaaa det ut til og med med bare 2 par igjen ← Ok, trodde det bare var 1 time jeg. Hvordan greide de å få det til å vare så lenge?
Cilla Skrevet 1. oktober 2006 #7 Skrevet 1. oktober 2006 Ok, trodde det bare var 1 time jeg. Hvordan greide de å få det til å vare så lenge? ← Tommy Steine: bla-bla-bla bla-bla-bla Han hadde sikkert klart 2 timer også han!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå