Millis Skrevet 1. oktober 2006 #1 Skrevet 1. oktober 2006 Jeg har nå guerlain meteroites (små mangefargede kuler) og jeg reagerer veldig på dem. SÅ jeg må ha et annet et..
Gjest Deception Skrevet 1. oktober 2006 #2 Skrevet 1. oktober 2006 Jeg har prøvd det pressede, men var ikke fornøyd. Det ble kakete på huden, og fargen ble ujevn utover dagen. Er det løst eller presset pudder du er ute etter?
Millis Skrevet 1. oktober 2006 Forfatter #3 Skrevet 1. oktober 2006 Jeg har prøvd det pressede, men var ikke fornøyd. Det ble kakete på huden, og fargen ble ujevn utover dagen. Er det løst eller presset pudder du er ute etter? ← Jeg skal ha et som ikke dekker, men matter ned fordi jeg har foundation under. Annet enn det vet jeg ikke.. Jeg er bare så utrolig superfornøyd med øyenskyggene, de kaker/ riller seg ikke og sitter supergodt, og derfor tenkte jeg pudderet var godt det og
Gjest Deception Skrevet 1. oktober 2006 #4 Skrevet 1. oktober 2006 Hvis du skal ha noe som bare matter ned, burde du prøve Blot Powder fra MAC. Det er fast, men kan også legges på med kost.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå