Gjest kåt ektemann Skrevet 29. september 2006 #1 Skrevet 29. september 2006 Hei Noen her som har gode tips for hvordan man overtaler fruen til å være med på trekant? Jeg har lyst til å se henne elske med flere, enten det er med en kvinne til eller en mann. Tanken på trekant tenner meg noe vanvittig, og jeg skulle gjerne opplevd dette i virkeligheten en gang. Vi har vært gift i 12 år og har fortsatt et godt sexliv oss i mellom. Må vel også innrømme at jeg selv har lyst på andre, og at trekant kan være en utvei for å oppleve dette uten at det er utroskap. Men hvordan foreslå noe sånt uten at hun mistenker meg for å være misfornøyd med henne? Hvordan takle eventuell sjalusi i forkant?
kamela Skrevet 29. september 2006 #2 Skrevet 29. september 2006 Spør henne da vel! Hvis hun ikke er interessert må du bare akseptere det! 4
Gjest Gjest Skrevet 29. september 2006 #3 Skrevet 29. september 2006 det høres ut som du har lyst på andre ,og med å få fruen med på trekant gjør det mulig. hun vil jo ikke ,med persomligy byr det meg mot å slkke en fitte, og ja jeg er glad i sex.
Gjest Turi Skrevet 29. september 2006 #4 Skrevet 29. september 2006 Hvis du vil ha trekant og ikke vil at hun skal tro du har lyst på andre og bli sjalu, får du foreslå at det er med to menn og henne da. Det kan hun jo ikke bli sjalu på. Dersom det (som det ser ut i innlegget ditt) er din løsning for å ha sex med ei dame du har lyst på uten å være utro, vil jeg si det er utroskap mot kona di og enda verre fordi du tvinger henne til å delta. Og så er det slik at enten har man lyst på trekant eller ikke. Om du presser på og hun ikke vil, risikerer du å miste det gode sexlivet dere allerede har. Når du får deg kone/sambo/dame, takker du i utgangspunktet nei til andre kvinnekropper vet du, om dere ikke er enige om noe annet i forkant . Kan være trist av og til, men slik er det.
Gjest Gjest Skrevet 29. september 2006 #5 Skrevet 29. september 2006 ja, få en mann med .så får du prøve en i raven... det var vell noe nytt du ville prøve?
Gjest Gjest Skrevet 29. september 2006 #6 Skrevet 29. september 2006 ja, få en mann med .så får du prøve en i raven... det var vell noe nytt du ville prøve? ← To menn i en trekant med en kvinne bruker ikke ha sex med hverandre. De mest vellykkede trekantene er når begge har all fokus på henne.
Gjest snikkelora Skrevet 29. september 2006 #7 Skrevet 29. september 2006 Jeg ville bare sput om det var noe hun kunne tenke seg. Og er hun helt negativ så må du selvsagt respektere det. Men det er viktig, mener jeg, at hun ikke blir presset til noen hun egentlig ikke vil.
Gjest combat Skrevet 29. september 2006 #8 Skrevet 29. september 2006 Du må ALDRI ALDRI spørre om hun vil rett ut!! Eks'en min spurte meg rett ut og det er noe av det mest sårende jeg har fått slengt rett i trynet selv om han ikke mente det sårende. Det ødela mye for vårt sexliv, i hvertfall.
Gjest Gjesta Skrevet 29. september 2006 #9 Skrevet 29. september 2006 Synes det var et godt forslag å spør først om hun ville hatt trekant med 2 menn. Og dersom du spør om hun vil ha med en ekstra dame, så fortell henne at det er fordi du hadde tent på å se henne med en annen kvinne - ikke legg det fram som om du helst vil ha sex med ei annen! Det var vel kanskje innlysende.. Og så bør du la henne velge hvem det skal bli med. Dersom hun svarer nei, tror jeg det er lite du kan gjøre for å overtale henne. Tviler på at det skader å spørre en gang, men dersom du "maser" kan det nok gå litt utover samlivet ellers.
Gjest Gjest Skrevet 30. september 2006 #10 Skrevet 30. september 2006 To menn i en trekant med en kvinne bruker ikke ha sex med hverandre. De mest vellykkede trekantene er når begge har all fokus på henne. ← Hvorfor er det sånn? Ser jo det i pornofilmer også. Kvinnene skal liksom elske å slikke fitte samme hva.
Gjest Gjest Skrevet 30. september 2006 #11 Skrevet 30. september 2006 Hei Noen her som har gode tips for hvordan man overtaler fruen til å være med på trekant? Jeg har lyst til å se henne elske med flere, enten det er med en kvinne til eller en mann. Tanken på trekant tenner meg noe vanvittig, og jeg skulle gjerne opplevd dette i virkeligheten en gang. Vi har vært gift i 12 år og har fortsatt et godt sexliv oss i mellom. Må vel også innrømme at jeg selv har lyst på andre, og at trekant kan være en utvei for å oppleve dette uten at det er utroskap. Men hvordan foreslå noe sånt uten at hun mistenker meg for å være misfornøyd med henne? Hvordan takle eventuell sjalusi i forkant? ← Man skal aldri "overtale" et annet menneske til sex- haaaloooooo?
Zaltomortale Skrevet 27. september 2019 #12 Skrevet 27. september 2019 1: Tren henne opp til å elske analsex (JO!!!! det går veldig fint er vår erfaring)! 2: Kjør på med analplugg eller dildo med bevegelse i rompa hennes mens du knuller henne vaginalt 3: Tanken om en mann til vil nå komme temmelig kjapt, eller aldri! Vi har en fast mann og vi knuller kona sanseløs sånn av og til - og JA.. hun elsker det 👍Anbefales👍
Swing Skrevet 27. september 2019 #13 Skrevet 27. september 2019 Glem ideen om å overtale henne!!! Dette må være noe hun har lyst til selv! Og det finner du bare ut av hvis dere har god og trygg kommunikasjon! 5
Zaltomortale Skrevet 27. september 2019 #14 Skrevet 27. september 2019 5 minutter siden, Swing skrev: Glem ideen om å overtale henne!!! Dette må være noe hun har lyst til selv! Og det finner du bare ut av hvis dere har god og trygg kommunikasjon! Nå er jo heldigvis folk forskjellige da🙂 Men det å overtale er jeg enig i at du må helt se bort ifra. Lær henne å like analsex, så er dere i det minste på vei mot en trekant⭐️👍 1
AnonymBruker Skrevet 27. september 2019 #15 Skrevet 27. september 2019 1 time siden, Swing skrev: Glem ideen om å overtale henne!!! Dette må være noe hun har lyst til selv! Og det finner du bare ut av hvis dere har god og trygg kommunikasjon! 1 time siden, Zaltomortale skrev: Nå er jo heldigvis folk forskjellige da🙂 Men det å overtale er jeg enig i at du må helt se bort ifra. Lær henne å like analsex, så er dere i det minste på vei mot en trekant⭐️👍 Sjekk årstallet på tråden? Anonymkode: eaa53...fc8 5
Zaltomortale Skrevet 27. september 2019 #16 Skrevet 27. september 2019 (endret) 6 minutter siden, AnonymBruker skrev: Sjekk årstallet på tråden? Anonymkode: eaa53...fc8 Er neppe noe problem om tråden gjenopplives. F.eks svarte jo du..., en annen anonym og Swing. Virker ikke som om at trådens alder betyr koe da - eller?🤗 Endret 27. september 2019 av Zaltomortale Glemte noe 2
AnonymBruker Skrevet 27. september 2019 #17 Skrevet 27. september 2019 Får jo håpe de har funnet ut av dette på alle disse årene.. Anonymkode: e9587...573 6
AnonymBruker Skrevet 27. september 2019 #18 Skrevet 27. september 2019 TS er nok dumpet for lenge siden. Hvis ikke, gratulerer med sølvbryllupet 😊 Anonymkode: e5cb7...7b5 5
AnonymBruker Skrevet 27. september 2019 #19 Skrevet 27. september 2019 11 minutter siden, AnonymBruker skrev: TS er nok dumpet for lenge siden. Hvis ikke, gratulerer med sølvbryllupet 😊 Anonymkode: e5cb7...7b5 Lynende smart du👍⭐️⭐️⭐️ Andre er da interessert i det samme? Kos deg med kalenderen din du😂 Anonymkode: f7464...88b
AnonymBruker Skrevet 27. september 2019 #20 Skrevet 27. september 2019 3 timer siden, Zaltomortale skrev: Nå er jo heldigvis folk forskjellige da🙂 Men det å overtale er jeg enig i at du må helt se bort ifra. Lær henne å like analsex, så er dere i det minste på vei mot en trekant⭐️👍 Hva faen har analsex med trekant å gjøre? Kan du ikke heller komme ut av skapet hvis det er kuken til den andre fyren du helst vil være i nærheten av? Anonymkode: 209b4...f88 5
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå