dolsy Skrevet 19. januar 2003 #1 Skrevet 19. januar 2003 Vi håper noen av dere har et par råd å gi oss angående musikk.. Vi vurderer å ha et par menn som spiller og synger, men er redd det blir litt "trått".. Bryllupsgjestene er mye unge mennesker, og koser seg kanskje mere med noen cd-plater av kjente artister? Uansett; vi trenger råd.. Og hvis du foreslår cd-spiller..er vi kjempeglad for forslag på artister også.. (må jo være blanding av alt fra svensktopper til pop/roc...) Takker & bukker!
Gjest Anni. Skrevet 19. januar 2003 #2 Skrevet 19. januar 2003 Vi leide inn en DJ vi.. Han spilte variert musikk som passet både for de unge og for de litt eldre. Han var flink til å se hva som slo an og hva som ikke gjorde det. En veldig grei løsning synes vi.
'Lilly' Skrevet 19. januar 2003 #3 Skrevet 19. januar 2003 Vi skal absolutt ha levende musikk!! Det er to gutter/menn som synger og spiller. De er kjempedyktige og har et bredt repertoar - Rock, pop, jazz, soul etc, så her kan vi bare komme med ønsker... De kommer til å spille noe for enhver smak... Hvis dere har tenkt på levende musikk: Ikke bare plukk noen ut fra en annonse i avisa. Da kan det hende dere ender opp med en kar som sitter med sitt casio-keyboard, og spiller ferjemusikk... Dere bør vite hvordan de er på forhånd, og hva slags musikk de spiller. Vi kunne aldri tenke oss å sette på cd'er eller ha MP3, men noen er jo tilfreds med det også. (Driver litt med musikk, selv, så levende musikk er noe vi personlig setter mye større pris på.)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå