Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Jeg har IKM omkring den 4. oktober.

For litt siden holdt jeg plutselig på å besvime... :overrasket: Fikk ingen forvarsel i det hele tatt :forvirret: Det skjedde mens jeg gikk rundt på jobben. Holdt meg fast og ble ganske redd. Har aldri besvimt før... Gikk på do etterpå, og det ser ut som jeg blør bittelitt. Ikke friskt blod, men noe er det. Nå er jeg ganske svimmel og skjelven.

Jeg er sikkert helt hysterisk, men hva kan dette være? Er det symptomer på graviditet? Eller SA? :tristbla: Noen med erfaring?? :klø:

Videoannonse
Annonse
Skrevet

har ingen erfaring selv å dele med deg...

men, du kan jo være gravid,,,eller du ikke har fått i deg nok væske??

Skrevet

Jeg ER visst litt hysterisk.. :ler: Blir litt flau over min egen reaksjon. Fikk jo bare mensen... Pleier ikke å besvime av den grunn, men.. :sjenert::ler:

Men - jeg kan ikke lenger skryte av stabile sykluser akkurat. Fra normalt omkring 30 dager til plutselig 23 dager.. :overrasket: ja, ja..

Skrevet

Blør du ordentlig? Det KAN være en festeblødning, men da er det normalt bare littegrann.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...