Anne Mona Skrevet 19. januar 2003 #1 Skrevet 19. januar 2003 Ikke er jeg moderator og ikke startet jeg tråden Hey! This is internet! og likevel tar jeg saken i egne hender og gjør dere oppmerksom på at det fins en veldig spennende debatt om å ta tilbakemeldinger fra andre her på nettet personlig, under en noe uheldig/misvisende tittel. Se den her: http://www.kvinneguiden.no/Forum/viewtopic...2693&highlight= Hvis du ikke er sånn som kikker på alle temaer uansett, da? :D Er dette utidig av meg så får jeg vel beskjed. Tenker jeg.
Thea Skrevet 19. januar 2003 #3 Skrevet 19. januar 2003 Hæ???? :o Hva var poenget med innlegget egentlig??
Anne Mona Skrevet 19. januar 2003 Forfatter #4 Skrevet 19. januar 2003 ¡Bastante! :D Bakgrunnen for at jeg lagde et eget innlegg var at jeg sjøl er temmelig kritisk til hvilke tema jeg går inn på - og det er tittelen som avgjør. Det var bare fordi jeg hadde litt ekstra tid og gikk inn på en tråd det aldri ville falt meg inn å gå inn på at jeg kom inn og skjønte at det var et spennende tema under den tittelen. Så det var et forsøk på å henlede oppmerksomheten i den retningen ... og det tror jeg fungerte også i og med at så mange har vært innom DENNE tråden, antageligvis på grunn av tittelen jeg lagde? Unødvendig? Ja, i ettertid ser jeg det var litt teit. Er det plass til oss også?
Thea Skrevet 19. januar 2003 #6 Skrevet 19. januar 2003 Synes den tittelen din var litt misvisende jeg, så for meg en skikkelig "slåsskamp" i kulissene her. Søren åh :-? Om det var så veldig nødvendig er jo en annen diskusjon da. Om alle skulle lage innlegg med pekere til innlegg de synes er flotte, fine, interessante osv. blir det jo til slutt en sabla bunke med innlegg å surre gjennom da
Anne Mona Skrevet 19. januar 2003 Forfatter #7 Skrevet 19. januar 2003 Ja, det er greit! Skal jeg legge meg på gulvet og trygle om unnskyldning? Jisses!
Gjest Anonymous Skrevet 19. januar 2003 #8 Skrevet 19. januar 2003 I alle dager###########################
Thea Skrevet 19. januar 2003 #9 Skrevet 19. januar 2003 Ja' date=' det er greit! Skal jeg legge meg på gulvet og trygle om unnskyldning? Jisses![/quote'] Å kjære vene Om du ble snurt for min kritiske tilbakemelding burde du ta en titt på tråden en gang til synes jeg :blunke:
Mirabella Skrevet 19. januar 2003 #10 Skrevet 19. januar 2003 Ja, du sier noe.... Jeg lurer på om det var overskriften på mitt innlegg som fikk enkelte til å se "rødt".... Kanskje var det bevisst..kanskje ikke.. Mirabella
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå