Gjest Gjest Skrevet 24. september 2006 #1 Skrevet 24. september 2006 Er det noen som kan gi meg spesifikke tips om hvilken støvletter som er inn nå til vinteren? Jeg vil ha noen som jeg kan bruken utenpå drainpipes, men også innenfor vanlige bukser. Alderen min er 20, og jeg er ganske lav (158) viss det har noen betydning. Jeg går meg alltid vill i støvlettjungelen, og derfor hadde jeg blitt veldig glad om noe hadde kunne gidd meg noen konkrete råd. Litt linker: http://www.dinsko.no http://www.eurosko.no http://www.skoringen.no http://www.dna-shoes.com
Gjest Gjest1 Skrevet 24. september 2006 #2 Skrevet 24. september 2006 Foreløpig er det rund tå som gjelder, spisse tær er visst ut. Og ankelstøvletter preger motebildet i høst ihvertfall, holder seg sikkert vinteren igjennom. Kjøp deg et blad da vel? Tror Costume hadde en stor reportasje om sko i siste nr?
Gjest Gjest Skrevet 24. september 2006 #3 Skrevet 24. september 2006 Takk for svar. Ankelstøvletter har jeg et par av allerede og de er greie nok nå om høsten, men jeg ser egentlig for meg at det blir om til gigantiske snøfangere (siden de er så åpne) når vinteren kommer. Kunne derfor tenkt meg noe høyre, og det hadde vært fint med bilder
Gjest gjesta Skrevet 24. september 2006 #4 Skrevet 24. september 2006 (Jeg har nettopp kjøpt meg et par digre moonboots fra 70-tallet, og tipper dermed at jeg ikke har noen stemmerett i motesaker. )
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå