Krista83 Skrevet 23. september 2006 #1 Skrevet 23. september 2006 Altså kjøper dere utstillingsprodukter? Og hadde dere kjøpt ting som elektriske artikler uten esker?? Har fått med meg at mange av elektrobutikkene kaster tomeskene til utstillingsproduktene sine, selv gjør ikke den butikken jeg jobber i det, men synes det hele virker så rart... Personlig så er jeg litt betenkt til utstillinger og hadde hvertfall ikke kjøpt noe om det ikke hadde vært eske til det... Hva med dere andre?
Rhiakath Skrevet 23. september 2006 #2 Skrevet 23. september 2006 Jeg ville ikke kjøpt utstillingsprodukter med mindre det var en betydelig redusert pris for varen.
Nella Skrevet 23. september 2006 #3 Skrevet 23. september 2006 Vi kasta heller ikke esker der jeg jobba, men det var ikke mange som ville ha esken heller. Og bruksanvisning. Men en vannkoker feks er ganske greit selv uten bruksanvisning. Med prisavslag hadde jeg ikke hatt betenkligheter til å kjøpe utstilling. Uten eske, sen skal jo bare kastes uansett. Om det skulle vært gave ville jeg ikke kjøpt utstilling om jeg fikk med esken heller. Det syns lett at produktet har vært oppe av esken oftes.
Gjest Gjest Skrevet 24. september 2006 #4 Skrevet 24. september 2006 Min erfaring fra jeg jobbet i butikk er at det er mange som gjerne vil ha utstillingsvarer, selv uten originalemballasje. Til og med utstillingsvarer med "utstilling" skrevet på med sprittusj, og et klistremerke med "utstilling- ikke til salgs" på var ettertraktede!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå