Gjest Gjest Skrevet 20. september 2006 #1 Skrevet 20. september 2006 Har tenkt å lage en pakke med produkter og stæsj til et herlig hjemmespa for en venninne, noen som har tips til hva jeg kan putte oppi?
Gjest Tweek Skrevet 21. september 2006 #2 Skrevet 21. september 2006 hmmm. Du må ta med diverse ting til neglene (filer, neglelakk) så dere kan ta pedikyr, og manikyr. Deilig såpe greier hvis dere har badekar, og ta med fot fil. Hard hud under føttene er ikke pent, og det er deilig å få det vekk. Gode kremer til å smøre dere med. Ansiktsmaske, voks til å ta øyenbryn, legger og bikinilinje hvis dere tør. Øyenbrynsfarge. Det er det jeg kommer på nå
Gjest Tanita Skrevet 21. september 2006 #4 Skrevet 21. september 2006 Kanskje en flaske eterisk olje, som f eks lavendelolje, den kan brukes til å ha i bad, massasje, blande med bodylotion, ta på et par dråper i tinningene ved hodepine, et par dråper på hodeputa for å sove lettere, eller et par dråper i halsen til parfyme. Hampvott. Mandelolje. Sjøsalt til skrubb.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå