Gjest hallois Skrevet 20. september 2006 #1 Skrevet 20. september 2006 Noen som kan gi et kjapt resyme, fikk ikke sett.....
Arkana Skrevet 20. september 2006 #2 Skrevet 20. september 2006 Det har vært en stor togulykke. En ung kvinne og en middelaldrende mann er spiddet sammen av en metallstang. Det viser seg at de bare kan redde én av dem, for straks de fjerner stangen vil de blø i hjel. Siden mannen er den som har best sjanse for å overleve velger de ham. Derek velger å gå tilbake til kona si istedet for å bli sammen med Meredith. Det var, som vanlig, mange småepisoder her og der som kanskje ikke er så viktig. F.eks. var det en mann fra togulykken som hadde mistet en fot, og den foten som ble brakt inn er ikke den rette. Så Christina bruker halve episoden på jakt etter den rette foten (og finner mange gale underveis), livredd for at hvis hun ikke klarer det vil hun miste jobben.
Gjest niomi Skrevet 20. september 2006 #3 Skrevet 20. september 2006 Du glemte at Meredith var særs full etter all tequilaen hun helte i seg i episoden før, og var ganske storkjeftet/"ærlig" der hun vandret rundt i gangene i påvente om å bli edru.
Gjest niomi Skrevet 20. september 2006 #4 Skrevet 20. september 2006 Her finner du forøvrig resume av de ulike episodene.
Gjest Gjesta Skrevet 20. september 2006 #5 Skrevet 20. september 2006 (endret) Fine serien! Typisk at jeg jobber hver tirdag! Endret 20. september 2006 av Freckles
iingvild Skrevet 20. september 2006 #6 Skrevet 20. september 2006 Du glemte også: - dama som var så irritert over at de ikke kunne skrive ut datteren eller veninen etter togulykken. Men så falt hun om død (av indere blødninger) selv når pasienten var klar til å skrives ut.
Gjest Virvel Skrevet 20. september 2006 #7 Skrevet 20. september 2006 Og en ting til: De to gravide venninnene som også hadde vært ombord i toget. De var begge single, men ville så gjerne ha barn. For å gi barna to foreldre hadde de slått seg sammen og funnet én sæddonor slik at barna deres ble søsken, og de skulle oppdra dem sammen. Det var litt smådramatikk rundt disse to også, det ene barnet måtte tas med keisersnitt, men alt gikk bra. Fru Shepherd oppdaget at Issie hadde talent og interesse for fostermedisin og tilbød seg å lære henne opp, til tross for at Issie naturlig nok føler seg forpliktet til å hate henne.
Gjest Gjest Skrevet 21. september 2006 #8 Skrevet 21. september 2006 Du glemte også: - dama som var så irritert over at de ikke kunne skrive ut datteren eller veninen etter togulykken. Men så falt hun om død (av indere blødninger) selv når pasienten var klar til å skrives ut. ← Som et lemen, da :klø: Som blir så sint at det dør av indre blødninger?
Gjest Gjest Skrevet 21. september 2006 #9 Skrevet 21. september 2006 Etter episoden i forrige uke syntes jeg at denne serien hadde tapt seg. Jeg lot den få en sjanse til på tirsdag, og da var den jo enda dårligere. Blir jo litt søkt og urealistisk. Tåpelig! (Men, optimistisk som jeg er prøver jeg igjen på tirsdag).
iingvild Skrevet 21. september 2006 #10 Skrevet 21. september 2006 Ja, du kan bare prøve igjen for min del. Synes det er teit at "McDreamy" går tilbake til den utro kona si. Men ellers er det bra!
Baby Skrevet 22. september 2006 #12 Skrevet 22. september 2006 Ja, du kan bare prøve igjen for min del. Synes det er teit at "McDreamy" går tilbake til den utro kona si. Men ellers er det bra! ← Han går tilbake ja, men blir han der?? Tror ikke jeg.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå