Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Hei er på utkikk etter en lengre genser som går til litt nedfor baken.Er bare 150 høy og lurer på om de minste str. vil bli greie på meg? Og er det greit å skulle pynte seg med jeans lang genser og litt høye sko der buksa er nedenfor? skal ha tøff veske og gull farget smykker lange. Og armbånd i gull farget.Er bare på en harry tur jeg skal (båt) Men liker ikke så voldsom pynting.

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Høres vel bra ut det? På HM har de en del av den typen gensere nedi str 32, så skulle tro du fant en som ikke rekker deg til knærne.. Men pass på at den ikke blir altfor langt nede, da bena dine ikke blir lengre, bruk gjerne et belte i midjen, utenpå.

Skrevet

Lindex har faktisk en fin en, i sort, olivengrønt eller plomme :)

Skrevet (endret)

Jeg har sett en slik genser fra Vila. Riktignok var det i et moteblad, men den så utrolig fin ut. Den var stripete, og det gikk i høstfarger (rødt, brunt, mosegrønt osv.)

Endret av Tusseline

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...