Snippa Skrevet 17. september 2006 #1 Skrevet 17. september 2006 Fant kjolen som var MEG i dag, men den var over mitt budsjett. Men nå har jeg jo prøvd, og vet også at standardstørrelsen jeg prøvde satt som et skudd, så da kan jeg egentlig bestille den hvor som helst! Noen som har tips om nettsted der jeg kan få tak i Demetrios-kjoler billigst mulig?
bes Skrevet 17. september 2006 #2 Skrevet 17. september 2006 Vær obs på at Demetrios har endret størrelsene sine slik at den størrelseb du passer i 2006 kjolene ikke er de samme i 2007 kjolene. Men hvis du har prøvd 2007 kjole har du jo riktig størrelse. Jeg kjøpte min Demetrios kjole på Tjøme hos Christiane.
kvick Skrevet 17. september 2006 #3 Skrevet 17. september 2006 Det kunne jeg ha tenkt meg å funnet ut av også.. Snippa, hvilken modell er det du har lyst på?
Gjest Gjest Skrevet 17. september 2006 #4 Skrevet 17. september 2006 Det kunne jeg ha tenkt meg å funnet ut av også.. Snippa, hvilken modell er det du har lyst på? ← Vet ikke Jeg glemte å spørre om navnet på modellen da jeg var og prøvde, og jeg finner den ikke på nettsidene til demetrios. Sikkert fordi det er en 2007-modell, for det sto på nettsiden at det var 2006-modeller. Har sendt mail til christianes brudesalong, så kanskje jeg kan svare deg på modellen i mora
Snippa Skrevet 17. september 2006 Forfatter #5 Skrevet 17. september 2006 Vet ikke Jeg glemte å spørre om navnet på modellen da jeg var og prøvde, og jeg finner den ikke på nettsidene til demetrios. Sikkert fordi det er en 2007-modell, for det sto på nettsiden at det var 2006-modeller. Har sendt mail til christianes brudesalong, så kanskje jeg kan svare deg på modellen i mora ← sa jeg, som trodde jeg var innlogga
kvick Skrevet 18. september 2006 #6 Skrevet 18. september 2006 Da har jeg funnet en nettbutikk i USA som selger den Demetrios-kjolen jeg har sett på til 765 USD pluss 150 i porto, dvs. ca 6000 norske. Dette blir ganske nøyaktig halvparten av norsk pris. Ellers vet jeg ikke noe om denne butikken annet enn at de svarer raskt på mail.. du kan jo sjekke den ut selv: link
Gjest Gjest Skrevet 18. september 2006 #7 Skrevet 18. september 2006 Jeg har vært inne på den siden og følgende tekst står under: For Overseas Customers Prices quoted are valid in US, Canada and Mexico. Others, please contact store for prices since the prices are 10% to 20% extra depending on the location. Customers will have to bear custom clearance charges also Dette kan jo si at det blir litt dyrere eller??
kvick Skrevet 18. september 2006 #8 Skrevet 18. september 2006 Jeg har vært inne på den siden og følgende tekst står under: For Overseas Customers Prices quoted are valid in US, Canada and Mexico. Others, please contact store for prices since the prices are 10% to 20% extra depending on the location. Customers will have to bear custom clearance charges also Dette kan jo si at det blir litt dyrere eller?? ← Den prisen jeg fikk oppgitt av dem var pris til Norge. (Toll og mva ved innførsel til Norge er seløvfølgelig ikke inkludert i denne prisen).
Gjest Gjest Skrevet 18. september 2006 #9 Skrevet 18. september 2006 Så da kan man plusse på en tusenlapp eller noe da??
Snippa Skrevet 18. september 2006 Forfatter #10 Skrevet 18. september 2006 Takk for link, men jeg fant ikke "min" kjole der
Malama Skrevet 18. september 2006 #11 Skrevet 18. september 2006 Så da kan man plusse på en tusenlapp eller noe da?? ← Du kan plusse på toll (10,7%) og deretter 25% mva, så de 6000 blir da fort til 8300. som fortsatt er langt under 12.000 som er det dobbelte av 6.000 (siden det er sagt at prisen var halparten av prisen i norge) Det vil ofte lønne seg å handle i utlandet, dog må man huske toll og mva, og fraktkostnader. Samt dette medå FINNE KJOLEN da. Må jo gjerne ha prøvd den i Norge, og derfor har man falt for en bestemt kjole, somregel.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå