Gjest Gjest Skrevet 15. september 2006 #1 Skrevet 15. september 2006 det er til sønnen min som snart er tenåring. har vært på sinatra, carlings, blend, hot rod. har ikke funnet noe så langt. er det noen flere sjapper? har også vært på hm. håper på kjappe svar, blir shopping om en halv time!
Gjest Gjest Skrevet 29. september 2006 #2 Skrevet 29. september 2006 hm..det fins en ny butikk der det var en stoff-butikk før. Også er det spooky som ligger ved siden av en kebabsjappe. 1001 natt eller noe?
Colargol Skrevet 29. september 2006 #3 Skrevet 29. september 2006 Oi, vi svarer litt seint ja....så den ikke før nå jeg... *Spookey er fin -ligger i "gjennomgangen" mellom Olav trygvasonsgt. og Dronningens gt *After Math har litt -de holder til ved trikkestoppen i St.Olavs gt. *Det ligger også en butikk på hjørnet Kongensgt./Tordenskjoldsgt. som jeg ikke husker hva heter men som jeg har hørt er bra! Finnes sikkert flere, men kommer ikke på fler i farta og noen nevnte du jo selv!
Gjest Gjest Skrevet 29. september 2006 #4 Skrevet 29. september 2006 så bra at noen fant tråden da! gjør jo ingenting om det ble litt sent, han trenger jo hele tida noe nytt. så disse butikkene skal vi sjekke ut ja! takker!
Colargol Skrevet 29. september 2006 #5 Skrevet 29. september 2006 Hehe,bra! Vel skal prøve å huske å legge ut flere butikker hvis jeg kommer på fler! Snakker jo med folka "hjemme" i Tr.heim ofte også, så kan spørre litt!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå