Gå til innhold

Livets uutholdelige letthets-medisin?


Fremhevede innlegg

Skrevet

Jeg har sikkert tidenes kjipeste jobb, iallefall så kan jeg surfe på nettet nesten hele arbeidsdagen! Noe som jo kan bli kjeeeeedelig i lengden!

Noen gode råd til interessante sider å besøke?

Pliiis, hjelp! :sjenert:

Er lisom grenser for hvor nøye man kan studere hvert eneste innlegg på KG!

:blomst:

Videoannonse
Annonse
Skrevet

du får opprette brukerkonto på blink.no og delta aktivt i debatter der. Der er det alltid folk logget på på dagtid. Veldig mange som kjeder seg på jobben som sitter der :)

Gjest Fjellsippa
Skrevet

Fortell arbeidsgiveren din at du er overflødig, og finn deg noe annet å gjøre. :Gjesp:

Skrevet

Tusen takk!

HOURS of entertainment!

:)

Skrevet

Uff, føler med deg, har hatt sommerjobber hvor jeg har hatt samme problemet. Da ofte uten tilgang til internett i tillegg.

Hvis du kan ha lyden på på pc'en, eller bruke høreplugger, så kan du jo se på tøys og tull på www.youtube.com

Et annet ypperlig tidsfordriv er å google folk du kjenner. Se nøyaktig hvor mye informasjon du klarer grave opp om folk. Og så gjerne droppe små hint om ting du vet etterpå og se hvor paranoide de blir :ler:

Skrevet

:danse:

Å digg! Det skal jeg prøve! Google folk jeg kjenner! Moah ha!

Takk for tips!

:)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...