Gjest :0( Skrevet 7. september 2006 #1 Skrevet 7. september 2006 Er i begynnelsen av et forhold nå med en 35 år gammel mann og kort fortalt så sliter han med å beholde ereksjonen. Han kan bli kåt ut av en annen verden men den dabber altså litt av etter en liten stund. Jeg vet problemet ikke ligger hos meg for han tenner på meg, er glad i meg og synes jeg har en flott kropp. Så hva er det? Er det normalt å ha problemer med ereksjonen i så tidlig alder? Kan det være prestasjonsangst han sliter med?
Gjest Norwegian Blue Skrevet 7. september 2006 #2 Skrevet 7. september 2006 Eksen min var 18 og kunne ha samme problem av og til. Selv om han selv var helt klar, var lilleman sliten. Så det er nok noe menn i alle aldre kan oppleve. Siden dere er i begynnelsen av forholdet er normalt at ikke alt klaffer seksuelt, så det kan godt være at det er nettopp prestasjonsangst han har, kanskje uten helt å være klar over det selv.
Gjest :0( Skrevet 7. september 2006 #3 Skrevet 7. september 2006 Tusen takk for svar Noen fler med tips eller gode råd?
Gjest gjesta Skrevet 7. september 2006 #4 Skrevet 7. september 2006 Tusen takk for svar Noen fler med tips eller gode råd? ← Bruk god tid på forspillet. Hvis han er av typen som prater åpent om det, prat "lett" om det. Det kan jo skje alle. Helt vanlig.
Fremhevede innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå