tuji Skrevet 7. september 2006 #1 Skrevet 7. september 2006 Nå har jeg nettopp lest siste nummer av Tique, og som vanlig sitter jeg igjen og er kjempeirritert. De har et helt ufattelig dårlig språk, fullt av orddelinger og feilskriving som "værre" o.l. Har de ingen som leser korrektur? Hadde tenkt å skrive leserinnlegg, men nettsiden funket ikke da jeg skulle gjøre det. Er det bare jeg som legger merke til sånt?
Gjest Bellatrix Skrevet 7. september 2006 #2 Skrevet 7. september 2006 Jeg leser ikke Tique, men det er irriterende med mange skrivefeil i blader eller aviser.
Gjest Gjesta Skrevet 7. september 2006 #3 Skrevet 7. september 2006 Jeg ser alltid også sånne, og blir litt opphengt i det. For meg mister bladet seriøsiteten sin på en måte.
Skravla Skrevet 7. september 2006 #4 Skrevet 7. september 2006 Jeg leser ikke Tique, men det er irriterende med mange skrivefeil i blader eller aviser. ← Jeg ser alltid også sånne, og blir litt opphengt i det. For meg mister bladet seriøsiteten sin på en måte. ← Helt enig.
Gjest gjest1 Skrevet 8. september 2006 #5 Skrevet 8. september 2006 Der ser dere jenter - pene, utseendefikserte folk er dumme. Selv har jeg lært meg å leve med styggheten min.
Knøttet Skrevet 11. september 2006 #6 Skrevet 11. september 2006 Jeg har lagt merke til akkurat det samme! Bare på forsiden til Tique fant jeg en fire-fem orddelingsfeil! Skjønner ikke at de greier det, de er jo et stort (?) blad, og burde ha råd til en korrekturleser som kan jobben sin!
tuji Skrevet 11. september 2006 Forfatter #7 Skrevet 11. september 2006 Dessuten kalte de Chloe Sevigny for Avril Lavigne i en bildetekst...
Knøttet Skrevet 11. september 2006 #8 Skrevet 11. september 2006 (endret) Dessuten kalte de Chloe Sevigny for Avril Lavigne i en bildetekst... ← Endret 11. september 2006 av Teria
Gjest Gjest Skrevet 11. september 2006 #9 Skrevet 11. september 2006 Og mange bildetekster kutter mitt i. F.eks. "Her er Sharon Stone i kjole fra"
Gjest Bjørnsdatter Skrevet 11. september 2006 #10 Skrevet 11. september 2006 Høres proft ut. Bekrefter jo iiiiiingen fordommer
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå