Gjest Gjest Skrevet 6. september 2006 #1 Skrevet 6. september 2006 Ja, nå har jeg hørt så mye positivt om dette merke, og har lyst å prøve meg på dette. Men jeg har lyst å bestille fra utlandet, noen som vet om sider som fører dette merke? Og så trenger jeg tips og råd til hvilke produkter jeg bør ha. Jeg har blandingshud, dvs. litt tørr overhud, fet underhud, med problemer i t-sonen.... Noen som kan hjelpe en uvitende shoppelysten?
Gjest Gjest Skrevet 7. september 2006 #2 Skrevet 7. september 2006 jeg har kjøpt hos beautybridge.com Har hatt dagfluid,nattkremen.maske. er veldig fornøyd. skal kjøpe både nattkrem og maske igjen nå.
Aiv Skrevet 8. september 2006 #3 Skrevet 8. september 2006 Noen som vet hva den masken heter som skal sitte på huden en stund og glatter ut?! Jeg hadde på meg en slik maske da jeg var hos hudpleier sist.. Hun sa den forminsket små tørrhetslinjer osv..
LadyInRed Skrevet 8. september 2006 #4 Skrevet 8. september 2006 (endret) Noen som vet hva den masken heter som skal sitte på huden en stund og glatter ut?! Jeg hadde på meg en slik maske da jeg var hos hudpleier sist.. Hun sa den forminsket små tørrhetslinjer osv.. ← denne: http://www.beautybridge.com/exretrma.html ? tror den skal virke litt glattende på huden generelt sett. Endret 8. september 2006 av LadyInRed
Gjest Gjest Skrevet 9. september 2006 #6 Skrevet 9. september 2006 jeg har kjøpt hos beautybridge.com Har hatt dagfluid,nattkremen.maske. er veldig fornøyd. skal kjøpe både nattkrem og maske igjen nå. ← Fikk du kjøpt på nett til tross for at dette sto på siden?: *International Customers please note: Exuviance brand products can not be sold or shipped outside the United States due to various foreign, regulatory and legal considerations. Kanskje jeg kan prøve å bestille likevel
LadyInRed Skrevet 9. september 2006 #7 Skrevet 9. september 2006 Fikk du kjøpt på nett til tross for at dette sto på siden?: *International Customers please note: Exuviance brand products can not be sold or shipped outside the United States due to various foreign, regulatory and legal considerations. Kanskje jeg kan prøve å bestille likevel ← det samme står hos EDS, så jeg har ikke turt å kjøpe der tidligere.......
Gjest Gjest Skrevet 9. september 2006 #9 Skrevet 9. september 2006 det samme står hos EDS, så jeg har ikke turt å kjøpe der tidligere....... ← Jeg har bestilt der flere ganger til tross for at det der står på sidene. Varene har kommet på vanlig måte, og jeg har heller aldri fått noen advarsel. Regner med at distributøren krever at det står der, men at EDS ikke bryr seg om det i praksis. De vil jo bare selge varer.
Gjest Gjest_trådstarter_* Skrevet 10. september 2006 #10 Skrevet 10. september 2006 Er det ingen som kan komme med noen anbefalinger av produkter til meg og min hud? Jeg trenger hjelp!!!!! Ellers så lurer jeg på om disse produktene er lik som dermalogica i den forstand at de ikke tetter porene, forårsaker nye kviser osv...hva heter det nå da? Er det sånn og forstå at de ikke inneholder slike ting som billigproduktene gjør? Dere som kan om hudpleieprodukter forstår nok hva jeg mener..... Jeg er ikke så kjent med termen og begrepene i hupleieverden, jeg da. Bare glad i å shoppe hudpleie og kosmetikk!
Gjest Gjest_trådstarter_* Skrevet 16. september 2006 #11 Skrevet 16. september 2006 dytter denne opp......
Gjest Gjest Skrevet 16. september 2006 #12 Skrevet 16. september 2006 vis du går inn påbeautybridge.com kan du lese om produktene.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå