Gå til innhold

Min helgs opplevelse


Gjest Godt voksen mann

Fremhevede innlegg

Gjest Godt voksen mann
Skrevet

Hei sann jenter....

I helgen var jeg på høy fjellshotell. Der var jeg med min elskerinne "Anita".

La oss skippe det kjedelige å komme til det saftige. Det var saftig ja *s*

Jeg forførte henne med på rommet og befølte hennes deilige elskovsdisser. De er store som høystakker, og deilig kvinnelige. Hennes knopper sto som et fjell i solnedgang. Jeg slikket i meg hennes jursafter som en nyfødt pjokk, velvillig og kåt.

Jeg slikket henne nedover og nedover mot magen og hennes navledal, en erotisk deilig grop. Jeg pirret henne ved å føre min deilige erfarnne tunge over hennes kvinnelige mage.

Hun stønnet av begjær.

Jeg beveget meg ned mot hennes nedre blomsterenger. Hun stønnet forsiktig av yrhet. Jeg førte min tunge rundt og rundt hennes kjærlighetsknupp der de kjøttfulle deilige lepper møtes. Hun gispet fordi jeg var så fingernem. Jeg slikket henne til hennes livs orgasme og snudde hennes deilige kvinnekropp rundt og KNULLET HENNE I RÆVA OG SPRUTET HENNE PÅ RYGGEN OG LA MEG NED PÅ SIDEN MED RYGGEN VENDT MOT HENNE. GOD NATT TAKK FOR AT DERE TOK DERE TID TIL Å LESE

Vennli hilsen

Godt voksen mann!!!

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Godnatt, og kos deg videre med fantasien din du ;) Kanskje(hvis du er heldig) blir den virkelighet en dag.

Gjest LilSweetie
Skrevet (endret)
:legrine: Endret av LilSweetie
Skrevet

Ja, er du så unormal at du ikke har jur kanskje?

Skrevet
Ja, er du så unormal at du ikke har jur kanskje?

Jeg har pupper. Men gudsjelov kommer det ikke safter ut av dem.

Skrevet
Jeg har pupper. Men gudsjelov kommer det ikke safter ut av dem.

Ikke mine heller :ler:

Skrevet

Safter er eroktisk, dessuten har hun nettopp fått barn, og hennes kropp er nydlig og vakker og kvinnelig

Skrevet
Jeg slikket i meg hennes jursafter som en nyfødt pjokk, velvillig og kåt.

Jeg pirret henne ved å føre min deilige erfarnne tunge over hennes kvinnelige mage.

Hun stønnet av begjær.

Hun gispet fordi jeg var så fingernem. Jeg slikket henne til hennes livs orgasme

Vennli hilsen

Hmm, jursafter :overrasket: er hun gravid eller?

Den "godt, voksne mannen" virker også vel ivrig etter å framheve hvor erfaren han er (og greier likevel å komme med skrivefeil som "vennli"). Dette hørtes ut som en svært uerfaren fantasi for meg.

Skrevet

Og det er noe svært lite, skal vi si, forfinet, over ord som "jursafter". Skal jeg være helt ærlig tror jeg TS har forlest seg på dårlige pornonoveller. Dessverre blir resultatet da mer komisk enn opphissende.

Skrevet
Og det er noe svært lite, skal vi si, forfinet, over ord som "jursafter". Skal jeg være helt ærlig tror jeg TS har forlest seg på dårlige pornonoveller. Dessverre blir resultatet da mer komisk enn opphissende.

:klappe::klappe::klappe:

Skrevet

Jeg skjønner hva du snakker om.

Når nabomannen går på jobb er kona alene hjemme.

Så jeg og hennes mann går bak buskene og har analsex

hun vet nix

MVH annen erfaren mann

Skrevet

Jeg forførte henne med på rommet og befølte hennes deilige  elskovsdisser. De er store som  høystakker, og deilig kvinnelige. Hennes  knopper sto som et fjell i solnedgang. Jeg slikket i meg hennes  jursafter som en nyfødt pjokk, velvillig og kåt.

Å jøss, for et hærrlig sprog. Henrik Ibsen ville vært meget stolt av deg :klappe:

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...