Skyfri Skrevet 4. september 2006 #1 Skrevet 4. september 2006 Noen som vet om ncs koden på butinox sin farge Latte er det samme som på Jotuns Lys Antikk? Vet at koden på Lys antikk er 0802-G98Y... hvis det ikke er identisk kode er det en ekspeditør på obs bygg som skal få svi. han forsøkte å overbevise meg om at butinox sin Latte ikke hadde en slik ncs kode... inkompetente mannen.
liv Skrevet 4. september 2006 #2 Skrevet 4. september 2006 Mannen sier det er samme fargekode.. Han jobbet i en malebutikk for et år tid siden..
Skyfri Skrevet 4. september 2006 Forfatter #3 Skrevet 4. september 2006 så bra liv, takk for hjelpen. nå ble jeg glad jeg så nemlig en fiiin, stor fargeprøve av butinox sin latte, mens jotun sin lys antikk kunne jeg kun se på en liten papirlapp - og vi har bestemt oss for å bruke jotun maling. jeg var så i tvil om det virkelig var samme farge. men nå er jeg betrygget
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå