Gjest Gjest Skrevet 3. september 2006 #1 Skrevet 3. september 2006 hei eg sluttet med p pilla på onsdag,prøver på og bli gravid i nermeste framtid..men eg har i det siste følt meg så rar og uggen i magen begynte mandagen,nett som mens smerter?og i går kjente eg det ekstra godt når eg var i dusjen,har vert litt små kvalm og?og hard avføring og mye luft i magen?er det noen som har hatt lignende symptomer?
Gjest Fru Skrevet 4. september 2006 #2 Skrevet 4. september 2006 Jeg har! Og lurer på hvorfor.. Er tre uker siden jeg sluttet nå, og magen er rar..
Vingedama Skrevet 5. september 2006 #3 Skrevet 5. september 2006 Kjenner meg igjen, hadde det sånn selv. Første PP endte det med at mensen kom, andre PP resulterte det i 2 blå streker og nå sitter jeg her igjen og venter på å få igang syklusen min. Det kniper og stikker stadig vekk. Det har i alle fall noe med eggstokker og livmødre å gjøre
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå