Gjest gjesta Skrevet 2. september 2006 #1 Skrevet 2. september 2006 Jeg skal klippe meg på mandag og tenkte i samme slengen å skaffe meg en skikkelig rettetang. Spørsmålet mitt er enkelt og greit om jeg kan stole på at en tang til 800-1000 kroner hos frisøren er knall uansett? Eller er det en spesiell type som rager over alle andre?
Gjest gjesta Skrevet 2. september 2006 #2 Skrevet 2. september 2006 Jeg vil tro at en rettetang, kjøpt hos frisør til den prisen, er til å stole på. Jeg kjøpte min hos frisør til ca en tusenlapp. Hadde ikke gjort noe research på forhånd, men tanga har jeg vært kjempefornøyd med!
Gjest gjesta Skrevet 2. september 2006 #3 Skrevet 2. september 2006 Takk for svar! Apropos hårklipp, jeg ønsker meg en tjukk og tung pannelugg denne gangen. Er det noen som husker hvilken hårguru som hadde mye av dette tidligere i år eller sent i fjor? Det har kanskje vært flere, men det dukket opp bilder av klippene hans overalt en stund. Husker spesielt godt et kjempefint bilde av ei mørkhåra jente med en artig bob, det var det bildet som ble brukt mest. Bla bla. Noen som kan komme på hvem jeg mener?
Gjest Lanyah Skrevet 2. september 2006 #4 Skrevet 2. september 2006 Det er kvalitet det du kjøper hos frisøren, så ikke bekymre deg! Alle er nok like gode og til å stole på!
Gjest gjesta Skrevet 2. september 2006 #5 Skrevet 2. september 2006 Fant bildet jeg letter etter: http://www.ukhairdressers.com/style/index2...Trevor%20Sorbie Jeg stoler på deg og dermed frisøren, Lanyah.
Gjest Gjest1 Skrevet 2. september 2006 #6 Skrevet 2. september 2006 Jeg vil tro at en rettetang, kjøpt hos frisør til den prisen, er til å stole på. Jeg kjøpte min hos frisør til ca en tusenlapp. Hadde ikke gjort noe research på forhånd, men tanga har jeg vært kjempefornøyd med! ←
Gjest Tanita Skrevet 3. september 2006 #7 Skrevet 3. september 2006 (endret) Hvis de har GHD-rettetenger så er det i beste kvalitet. Kjøpte min kermaiske for litt over 1000 hos LF. Har hatt den i over to år, brukt daglig og den er fortsatt like bra. Endret 3. september 2006 av Tanita
Gjest Very Victoria Skrevet 3. september 2006 #8 Skrevet 3. september 2006 GHD er veien å gå, og kjøp den med keramisk flate. Og ikke glem varmebeskyttende spray, hvis ikke brenner du i stykket håret ditt.
Karamba Skrevet 3. september 2006 #9 Skrevet 3. september 2006 Stort sett så kan du nok stole på at de du får kjøpt hos frisøren er av god kvalitet. Jeg var ikke så heldig med den som jeg kjøpte, kjøpte en som de hadde på tilbud til rundt 800 kr. Den første jeg fikk sluttet å virke etter et par ganger. Klaget på den og fikk ny. Den jeg har nå bruker kjempelang tid på å bli varm, og det tar veldig lang tid før håret blir rettet ut skikkelig. Det skal være en keramisk tang, men virker ikke som den er det... Det viste seg at dette var et tilbudsparti som de hadde fått inn som ikke var like bra som de som de bruker i salongen. Burde kanskje ha klaget igjen, men har ikke orka... :icon_neutral:
Gjest Tanita Skrevet 3. september 2006 #10 Skrevet 3. september 2006 Jeg har ikke noen tro på at frisørsalongene selger like bra rettetenger som de bruker selv.
Gjest gjesta Skrevet 3. september 2006 #11 Skrevet 3. september 2006 Lettpåvirkelig jeg... Kanskje jeg rett og slett skulle bestille den fra GHD som var "Winner of 2006 InStyle Best Beauty Buy for Best Flat Iron!". Jepp, jeg gjør det! Hilsen Vingle-Petrine
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå