Morea Skrevet 31. august 2006 #1 Skrevet 31. august 2006 Er det noen som har gode tips til noen nettsider som er av litt ok kvalitet? Historier, tips, debatt osv? Min kjære la nemlig sin elsk på erotikknett sine sider, med gode oversettelsesforsøk fra meg, siden han ikke kan noe annet en skål, ja, nei, æsj og nå vel på norsk... (litt småpinlig seanse egenlig, lo så tårene trilla) Er lei av å få opp enten: menstruerende cheerleaders tas i toern av dverg eller amerikanske sider hvor det beste tipset er å be til gud før man runker, sånn at man er føre var - når man prøver å finne noe ok. Mulig jeg er naiv men.. Det er så mye dritt der ute, hvor er de gode sidene??
Gjest Gjest Skrevet 31. august 2006 #2 Skrevet 31. august 2006 I lys av den store dvergpenisdebatten (som finnes her) hadde det vært interessant med link til førstnevnte?
Morea Skrevet 31. august 2006 Forfatter #3 Skrevet 31. august 2006 Jeg lukket øynene mens jeg desperat prøvde å finne den grønne back-pila Jeg er et sart vesen. Beklager, men har ingen informasjon.
Gjest Gjest Skrevet 31. august 2006 #4 Skrevet 31. august 2006 Fanken og da! Jeg som endelig trodde vi kunne få et svar! Har forresten et tips til deg. www.bondage.com Høres smalere ut enn den er, men den er i mine øyne BEDRE en erotikknett, spesielt pga forumet som på E-nett hvor det er et par brukere som oppfører seg direkte ekkelt.
Derrier Skrevet 31. august 2006 #5 Skrevet 31. august 2006 www.literotica.com har et veldig stort forum iallefall
Fremhevede innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå