Gå til innhold

Kaste kniver


Anbefalte innlegg

Skrevet

Jeg har noe gamle kniver som ejg skal kvitte meg med.... Men hvordan skal jeg kaste de??? Vi har riktig nok søppelsug her i gården, og jeg tror ikke at det er noen som fysisk løfter ut søppeldunkene for å tømme de, men allikevel... VIl jo ikke at noen skal skjære seg. Holder det å pakke de inn i avispapir før de kastes?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

De gangene jeg har kastet kniver har jeg kastet de i glass og metall innsamlinga. Ikke i vanlig boss.

Skrevet

Hvis ikke de er for lange kan du jo putte dem inn i en melkekartong!

Skrevet

Skrot skal ikke i bosset, det skal sorteres og leveres på miljøstasjon. Det gjelder også gjenstander av alle slag. Vet ikke hvor du bor, men her i Bergen går i alle fall vanlig boss til forbrenningsanlegg, og kniver brenner neppe særlig godt :-)

Skrevet
De gangene jeg har kastet kniver har jeg kastet de i glass og metall innsamlinga.

Kniver har vanligvis et skaft, så de skal neppe i glass og metall innsamlingen. Da vil ikke kommunen få noe som helst for det glasset/metallet, må faktisk betale frakt også.

Det riktigste blir nok å levere det som restavfall på søppelplassen. Vil tippe at det også blir brent, det er det utroligste som smelter i søppelforbrenningen.

Gjest Hedda Gabler
Skrevet

Misforsto. Trodde du skulle begynne med knivkasting som hobby. :ler:

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...