Gjest Anonymous Skrevet 10. januar 2003 #1 Skrevet 10. januar 2003 Vi får gjester som kommer tilreisende og skal ha feiringen på hotell. Jeg lurer på om noen vet prisen på å kjøre gjestene frem og tilbake fra kirken. Ville blitt vedlig takknemlig hvis noen hadde en pris på dette sånn ca. Hvis det er veldig dyrt, noen som kommer på noen gode alternativer til transport av gjestene? Det er ca. 10 min. å kjøre hver vei.
Tvilling76 Skrevet 10. januar 2003 #2 Skrevet 10. januar 2003 Hvorfor ikke kontakte det lokale busselskapet, eller Norway Bussekspress. Ville tro det var enklere å frakte så mange med buss enn med taxi... ? Lykke til!
meta Skrevet 10. januar 2003 #3 Skrevet 10. januar 2003 Vi skal leie buss. Jeg vet jo ikke hvor du bor, men i Bergen var det ikke så dyrt ihvertfall. Vi skal leie buss med plass til 50 gjester og turen tar ca. 15 minutter. Prisene jeg har fått har ligget mellom 1350 og 1100 kr. Det syns jeg ikke var så gale. Jeg tok bare for meg gulesider og kontaktet diverse busselskaper. Lykke til :D
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå