Gjest Gjest Skrevet 27. august 2006 #1 Skrevet 27. august 2006 Vi klikket ikke så bra sammen. Han mener tydeligvis det, så jeg må stoppe det før det går videre. Vi har ikke kysset ennå, men han mener nå jeg er hans, siden jeg ikke får lov å klemme venner ute på byen. Jeg vil bare vekk, men vil ikke være ei drittkjerring når jeg sier det heller. Der kommer jo problemet inn, at vi ikke "har noe" ennå, men han hele tiden forteller meg at han vil treffe meg igjen, en melding hele tiden, og jeg blir gal. Hvordan ville dere formulert dere her? "Jeg tror ikke dette fører noe sted"? Dette her orker jeg ikke mer. Jeg er utslitt bare ved tanken om en framtid sammen.
Gjest gjesta Skrevet 27. august 2006 #2 Skrevet 27. august 2006 Bare send en sms om at du anser dere som for ulike til at det kan føre til noe videre. Personlighetene matchet ikke. Avslutt med ha en fin søndag. Den er helt fair.
Trampe Skrevet 27. august 2006 #3 Skrevet 27. august 2006 Ojoj, der ringer mine bjeller ihvertfall... Det er kanskje ikke så fair å si det over SMS, men jeg tror jeg ville gått for den uansett. Bare si som Persille skrev, dere passer ikke sammen. Ferdig med det. Deretter lar du være å svare om han fortsetter å sende meldinger i hytt og pine, og om dere treffes ute på byen er du hyggelig men avvisende. Hilse går greit i begynnelsen, men ikke noe mer - med mindre dere er venner eller har omgangsvenner og kommer til å treffes mer.. Men jeg må si at den setninga om at du nå er hans, og at du ikke får klemme venner på byen, skremmer meg veldig. Jeg ville alliert meg med noen som kunne være sammen med meg ute på byen, kanskje klemt på dem som bare det for å vise han at du slettes ikke er hans.... han der høres litt skummel ut. Bare vær drittkjerring du, når han kan bestemme at du ikke får klemme venner fortjener han en drittkjerring.
Gjest gjest1 Skrevet 27. august 2006 #4 Skrevet 27. august 2006 Det er gjort! Det var meg, ja Jeg beklaget meg over at jeg var så feig å skrive dette på blink, men det var bedre det enn å la det gå lengre. Jeg skrev jeg klarte ikke å få mer enn kompisfølelser, og følte jeg hadde lurt han så jeg ville ikke dette mer! Feigt, ja! Men deilig å ha det ute av verden! Varsellampene og alarmen ulte rødt da han sa det, ja. Da hjelper det ikke å spandere øl på meg, og betale meg inn på utesteder. For første gang på flere år stortrives jeg som single! Jeg vil nyte dette, gå ut og være fri (uten å trenge å flørte med alt og alle, da er jeg jo tilbake til der jeg var igjen). Jeg fikk en stor lettelse over meg nå! Puh!
Gjest gjest1 Skrevet 29. august 2006 #5 Skrevet 29. august 2006 Merksnodig. Jeg sa jeg ikke ville treffes mer, og jeg får en melding hvor det står "Det går bra, snuppis. Kan vi ikke snakkes på msn og ordne opp i dette?" I svarte om vi skal.
Gjest Gjest Skrevet 29. august 2006 #6 Skrevet 29. august 2006 Bra du fikk kvitta deg med han. Virker litt merkelig kanskje...
Gjest BagLady Skrevet 29. august 2006 #7 Skrevet 29. august 2006 Nei, hold deg unna han der. Han vil sannsynligvis prøve å "overtale" deg
Gjest gjest1 Skrevet 29. august 2006 #8 Skrevet 29. august 2006 Bra du fikk kvitta deg med han. Virker litt merkelig kanskje... ← En smule, ja Tenk å bli sjalu før vi engang har kysset/blitt sammen!
Gjest gjest1 Skrevet 29. august 2006 #9 Skrevet 29. august 2006 Nei, hold deg unna han der. Han vil sannsynligvis prøve å "overtale" deg ← Laaangt unna. Har fått meldinger om at han har skrevet til meg på et visst nettsted, så jeg tror det blir en liten ferie derfra. Pluss en aldri så liten blokkering på msn. Da er jeg jo nesten safe. Bortsett fra telefonen min da, men den er jo bare å ignorere.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå