Gjest hiua Skrevet 27. august 2006 #1 Skrevet 27. august 2006 Får starte en egen tråd. Jeg er ute etter en bukse i mykt materiale som ikke ser slaskete ut Jeg liker ikke pastellfarger, snoopy eller digre merker (a la juicy..). Hvor kan jeg finne dette? Bruker dette omtrent daglig, så den bør være i god kvalitet.
Gjest Gjesta Skrevet 27. august 2006 #2 Skrevet 27. august 2006 (endret) Jeg kjøpte nylig en kjempedeilig kosebukse fra Noa Noa. Utrolig behagelig på, myyyyk, og det blir ikke knær i buksa. Ikke var den spesielt dyr heller, kostet cha 450,- om jeg ikke husker feil. Jeg tror ikke de har den i andre farger enn grå, dessverre. Endret 27. august 2006 av Pheps
Gjest itla Skrevet 27. august 2006 #3 Skrevet 27. august 2006 Jeg elsker kosebuksene fra B-young, de får inn omtrent samme modell hvert år, og i flere forskjellige farger. I år har jeg sett i rustrødt, grønt, blått og grått. Ikke er de dyre heller, tror jeg betalte 99 kr sist, og de holder lenge. De eldste jeg har er snart 4 år gamle - og jeg bruker dem MYE. Jakkene som hører til er også fine.
Dizzy Skrevet 27. august 2006 #4 Skrevet 27. august 2006 Jeg kjøpte noen på Cubus til kr 99. De er veldig behaglige, var i mange forskjellige farger. Jeg kjøpte sort og mørk grønn.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå