BergensAnd Skrevet 24. august 2006 #1 Skrevet 24. august 2006 Så den 3. gangen i går på televisionen, kjæresten min for 1. gang. Han blei så redd at han måtte lese pensumlitteratur i stedet OK, så har jeg sett den før, men den er da ikke SÅ skummel? Jeg syns bare den er veldig bra, jeg.
Gjest en gjest Skrevet 24. august 2006 #2 Skrevet 24. august 2006 Jo... den kan jo være ganske jævelsk den, spesielt første gangen man ser den. Det som gjør den så skummel er jo at den er faktisk er veldig sannsynlig. Det er jo det som gjør den utrolig bra. Og "virkelighet" er jo egentlig mye nifsere enn grøssere som omhandler spøkelser, gjenferd, ånder og dukker som kommer til live.
Gjest Lea Skrevet 24. august 2006 #3 Skrevet 24. august 2006 Ikke skummel kanskje, men ulidelig spennende når man ser den for første (og kanskje andre) gang.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå