Pimbila Skrevet 23. august 2006 #1 Skrevet 23. august 2006 Noen som har prøvd oppvaskmaskin-middelet fra Rimco? Er du fornøyd?
Gjest Gjest Skrevet 23. august 2006 #2 Skrevet 23. august 2006 Veldig fornøyd. Prøvde den som kriseløsning en gang vi hadde fryktelig dårlig råd, og oppdaget til vår store overraskelse at det faktisk vasker mye renere enn de dyre merkene. Bruker aldri noe annet, vi.
Gjest Gjest Skrevet 23. august 2006 #3 Skrevet 23. august 2006 Jeg har brukt det - men aldri mer!! Det er alt for sterkt. Dekor som jeg har hatt på glass og tallerkener i årevis som alltid har holdt seg godt i oppvaskmaskin forsvant første gangen jeg brukte Rimco sitt oppvaskmaskinmiddel. Bruker nå alltid Sun. Har aldri hatt noe problem med at det ikke blir rent nok. Rimco sitt tror jeg har for mye etsende/sterke stoffer i seg.
Gjest Gjest Skrevet 23. august 2006 #4 Skrevet 23. august 2006 Jeg har brukt det - men aldri mer!! Det er alt for sterkt. Dekor som jeg har hatt på glass og tallerkener i årevis som alltid har holdt seg godt i oppvaskmaskin forsvant første gangen jeg brukte Rimco sitt oppvaskmaskinmiddel. Bruker nå alltid Sun. Har aldri hatt noe problem med at det ikke blir rent nok. Rimco sitt tror jeg har for mye etsende/sterke stoffer i seg. ← Jeg er gjesten over her. Vi har brukt Rimco i halvannet år nå, og dekor og border og annen pynt sitter fortsatt like fint her i huset.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå