Gå til innhold

Ikea Klippan


Anbefalte innlegg

Skrevet

:klø: Jeg har en fått en gammel Klippan. Hvordan i all verden skal jeg bruke de tre rørene? :klø: Er de til trekket?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

De er for å holde trekket på plass. Når du har tatt på trekket legges rørene ned i sprekkene på sidene og i ryggen.

Skrevet

Tusen takk! Det hørtes jo ikke så vanskelig ut :)

Gjest gjest 2
Skrevet

Beklager at jeg kommer med et annet spörsmål i din tråd gjest, men lurer bare på hva dere synes om klippan sofaen? Vurderer nemlig å kjöpe en. Er den god å sitte i osv?

Skrevet

Jeg syns den er helt suveren - til den prisen vel og merke. Ganske god å sitte i, litt hard, og muligheten til å bytte i mange forskjellige trekk.

Skrevet

Den er helt grei..

Ikke en sofa jeg ville ha brukt i stua mi som hovedsofa

men f,eks på et soferom, datarom er den grei

Skrevet
:klø: Jeg har en fått en gammel Klippan. Hvordan i all verden skal jeg bruke de tre rørene? :klø: Er de til trekket?

Vi har en sånn en stående i kjelleren, er det med RØR? Følger det med sofaen altså? Det har jeg aldri sett. - SAMBOER *rope*... gjett om han har kastet de, tosken :ler:

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...