Gjest loren Skrevet 19. august 2006 #1 Skrevet 19. august 2006 Jeg har så lyst til å bestille noe fra en nettbutikk som kun sender til USA, har dessverre ingen jeg kjenner der som jeg kunne spurt om hjelp. Har hørt om en slags "videresendingstjenesete" for post.. At du får en postboksadresse (el.l) og at de videresender for deg... Noen som vet hva jeg snakker om? Hva heter de? finner ikke noe på nett.. =)
Gjest loren Skrevet 19. august 2006 #2 Skrevet 19. august 2006 jeg fant det ut, www.magnum.no hvis noen andre er interessert =)
ashera Skrevet 20. august 2006 #4 Skrevet 20. august 2006 Dette funker fint! Vær bare obs på at ikke alle nettbutikker godtar at delivery adress og billing adress ikke er identiske (f.eks. www.polo.com, dessverre). Har stor glede av denne tjenesten, selv om det koster litt.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå